Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Černé Voděrady, Středočeský kraj

1.300.000 Kč

Popis

Rekreační chata u Jevan v Černých Voděradech v chatové osadě Dolina

Lokalita: Střední Čechy, vzdálenost od Prahy asi 35 km

Rekreační chata - zastavěná plocha 32 m2, užitná plocha 55 m2, pozemek celkem 420 m2, chata je z roku 1967, montovaná dřevěná srubová chata s podezdívkou, s podsklepením 1/2 pod zastavěnou plochou. V přízemí se nachází veranda, kuchyně, toaleta, obývací pokoj, do patra je dřevěné schodiště, kde jsou 2 pokoje.

V chatě je elektřina, rozvod vody ze studny (kopaná, 7m) elektrickým čerpadlem, sporák na PB, žumpa, topení naftové, možno snadno vyměnit za jiný zdroj.

Na zahradě se nachází dřevěná kolna na nářadí a mnoho vzrostlých stromů a okrasných keřů. Objekt se nachází ve velmi klidné chatové osadě.

"Mezi Svojeticemi, Struhařovem, Černými Voděrady a Jevany se nachází rozsáhlá chráněná rezervace Voděradské bučiny, ve které se můžete toulat kilometry v člověkem nedotčené přírodě. Je to ideální místo pro dlouhé procházky, cykloturistiku, houbaření, ale i koupání v přilehlých rybnících. V každém ročním období tu najdete překrásné lesní scenérie a kouzelná zákoutí s balvany, potůčky a studánkami. V lese nechybí mohutné buky, 300 let staré duby a modříny vypínající se až do výšky 40 metrů. Nachází se zde také bývalý lom Kamenka, odkud pochází jeden ze základních kamenů Národního divadla. V přírodní rezervaci o rozloze 658 ha jsou jedny z nejkrásnějších lesů v okolí Prahy, kterými vede řada značených cest včetně naučné stezky. V okolí nechybí několik rančů a komplex sedmi romantických rybníků, které se táhnou od Jevan k Louňovicím."

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 131390
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Rekreační objekt
Dispozice Ostatní
Plocha 0 m²
Cena: 1.300.000 Kč Chci hypotéku
Město: Černé Voděrady
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Dřevostavba
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 754

Aktivních inzerátů
bez provize

9 153

Realizovaných obchodů
tento rok

439 427 862 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

1.300.000 Kč