Prodej pozemku 4.000 m² bez realitky

Přerov, Olomoucký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Milí zájemci, hledáte místo pro stavbu rodinného domu v krásném prostředí střední Moravy? Preferujete bydlení v náruči přírody? Je-li tomu tak, nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek v katastru obce Dolní Újezd. Pozemek se nalézá v mírném svahu a je směřován na jihovýchod. Tvar pozemku je ideální obdélník s rozměry cca. 23,5 x 165 m a celkovou plochou 3909m2....
Milí zájemci, hledáte místo pro stavbu rodinného domu v krásném prostředí střední Moravy? Preferujete bydlení v náruči přírody? Je-li tomu tak, nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek v katastru obce Dolní Újezd. Pozemek se nalézá v mírném svahu a je směřován na jihovýchod. Tvar pozemku je ideální obdélník s rozměry cca. 23,5 x 165 m a celkovou plochou 3909m2. V sousedství pozemku se nachází zahrady ze západní strany a pole ze strany jižní. Z východní strany pozemku se v současné době dokončuje jeden rodinný dům a ze strany severní je pozemek zakončen smíšeným lesem. Pozemek skýtá malebný výhled na Moravskou bránu. Výhodou pozemku je, že do Lipníku nad Bečvou se autem dostanete cca za 4 minuty. Do Olomouce, Hranic a Přerova je to pak přibližně 10 minut.

Na hranici pozemku je přivedena elektřina a přes silnici je k dispozici voda a plyn.

Mladé rodiny jistě ocení, že v obci Dolní Újezd je jak mateřská, tak základní škola. V obci je dále ještě pošta a obchody s běžným sortimentem.

Pro ty z vás, kdo chtějí bydlet v klidném, malebném prostředí (a nikoli v satelitu nebo rušné části obce), se jedná o ideální volbu. Neváhejte a obraťe se na nás s jakýmikoli dotazy; budeme se těšit.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
4.000 m²
cena:
650.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více