Pronájem nebytového prostoru 78 m² bez realitky

Branická, Praha - Braník

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

PRONÁJEM OBCHODU 78m2 na Praze 4

Obchod je umístěn v přízemí menší administrativní budovy, která byla postavena v roce 1998 na hlavní třídě starého Braníka.
Součástí obchodu je příruční sklad pro zaměstnance sociální zařízení, kuchyňka. Vchod do obchodu je samostatný přímo z ulice Branická. Obchod má velké výlohy, dobrou dostupnost městskou hromadnou...
PRONÁJEM OBCHODU 78m2 na Praze 4

Obchod je umístěn v přízemí menší administrativní budovy, která byla postavena v roce 1998 na hlavní třídě starého Braníka.
Součástí obchodu je příruční sklad pro zaměstnance sociální zařízení, kuchyňka. Vchod do obchodu je samostatný přímo z ulice Branická. Obchod má velké výlohy, dobrou dostupnost městskou hromadnou dopravou, možnost parkování na ulici případně v podzemních garážích, telefonní a počítačové rozvody, elektronické zabezpečení, možnost připojení na pult centrální ochrany. Nabídka je umístěna na: www.bmreality.cz
V případě potřeby je možné k obchodu přičlenit 1 kancelář 20 m2 ve stejném patře s velkými výlohami, za stejných cenových podmínek. Obchod je možné využít například i jako předváděcí místnost, školicí místnost, učebnu atd.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
78 m²
cena:
17.160 Kč
poplatky:
5.850 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více