Prodej rekreačního objektu 53 m² bez realitky

Hlučín, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jendá se o dřevenou chatu, částečně rekonstruovanou (okapy. nátěry, střecha, připraven rozvod elektřiny), v rekreační oblasti bezprostředně u lesa, asi jeden kilometr od Hlučínské štěrkovny (možnost koupání, rybačení, restaurace). Velikost objektu je 53 m2, v chatš se nachází kuchyňka, velký obývácí pokoj, ložnice, záchod s trativodem a malá místnost na...
Jendá se o dřevenou chatu, částečně rekonstruovanou (okapy. nátěry, střecha, připraven rozvod elektřiny), v rekreační oblasti bezprostředně u lesa, asi jeden kilometr od Hlučínské štěrkovny (možnost koupání, rybačení, restaurace). Velikost objektu je 53 m2, v chatš se nachází kuchyňka, velký obývácí pokoj, ložnice, záchod s trativodem a malá místnost na nářadí. Před chatou se nachází terasa, a celý objekt je částečnězařízen (plynový sporák, nábytek v kuchyni, válendy, skříně, topení v kamnech dřevem . Chata je dobře dostupná automobilem lesní komunikací a vzdálenost z Ostravy je cca 15 km. Možnost odkoupit také stylový rustikální nábytek (dvě skříně).
Klidná a kouzelná lokalita vhodná k relaxaci a k rekreaci, v blízkosti Ostravy, dobře dosažitelná.
Objekt není připojen na elektrické vedení, ale je napojen na centrálu. Možnost připojení na elektrické vedení, které se nachází v bezprostřední blízkosti existuje. Voda se bere ze studny ležíci v bezprostřední blízkosti objektu. Pozemek je v maletku Lusů ČR, ale je možno jej odkoupit do osobního vlastnictví. Cena 380.000 Kč při rychlém jednání a při platbě v hotovosti je k jednáni.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
2+1
plocha:
53 m²
cena:
380.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více