Prodej bytu 2+kk, 41 m² bez realitky

Pražská, Poděbrady, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám atypický, podkrovní byt v plnohodnotné velikosti 41m2. V bytě jsou střešní okna a taktéž i vikýřová. Dále jsou zde důmyslně umístěna i boční okna do kuchyně a spací části bytu pro max. zajištění světelnosti. Koupelna je řešena z materiálů Siko. Villa, kde se byt nachází má celkem 8 bytových jednotek a jsou použity velmi kvalitní materiály. Dále je...
Prodám atypický, podkrovní byt v plnohodnotné velikosti 41m2. V bytě jsou střešní okna a taktéž i vikýřová. Dále jsou zde důmyslně umístěna i boční okna do kuchyně a spací části bytu pro max. zajištění světelnosti. Koupelna je řešena z materiálů Siko. Villa, kde se byt nachází má celkem 8 bytových jednotek a jsou použity velmi kvalitní materiály. Dále je zde využito tepelného čerpadla pro ohřev vody a tepla. Tímto je zajištěna velká úspora za energie.
Dostupnost na náměstí a kolonádu je 5 minut chůze, dále prostředí je v přírodě na levém břehu Labe s výhledem na zámek. K dispozici jsou parkovací místa, koje a kolárna. Doporučuji osobní návštěvu s indiv. přístupem. Nyní ještě možný výběr koupelny, podlah aj. Kolaudace bytů 08/2011.
Tato nabídka je jako akce na 14 dní.
zobrazit celý popis
Buy atypical attic apartment in the full size of 41 square meters. The flat roof and windows are also the dormer. There are also cleverly located the side windows to the kitchen and sleeping quarters of the apartment to ensure maximum aperture. The bathroom is atypical of the material dealt with Siko. Villa, where the apartment is located has a total of 8 residential units and uses high quality...
Buy atypical attic apartment in the full size of 41 square meters. The flat roof and windows are also the dormer. There are also cleverly located the side windows to the kitchen and sleeping quarters of the apartment to ensure maximum aperture. The bathroom is atypical of the material dealt with Siko. Villa, where the apartment is located has a total of 8 residential units and uses high quality materials. There is also used heat pumps for hot water and heat. This is ensured by the large savings in energy.

Availability of the square and colonnade is 5 minutes, then the environment is naturally on the left bank of the Elbe River with views of the castle. There are parking places, booths and bikes. I recommend a personal visit with indiv. approach. Now even the possible selection of bathrooms, floors, etc. In operation apartments 08/2011.

This offer is as an action for 14 days.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
41 m²
cena:
1.350.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více