Prodej domu Garsoniéra bez realitky

Na Výsluní, Struhařov u Mnichovic, Středočeský kraj

3.500.000 Kč

Popis

RD 4 + 1 STRUHAŘOV U ŘÍČAN (okr. Praha - východ) s chatou

Precizní hrubá stavba 4 + 1 ve Struhařově u Říčan

Typ: novostavba 4 + 1 a chata na pozemku 722 m2

Sítě: elektřina 220/380V, kanalizace, vodovod + studna na zahradě.


Popis:
Jedná se o novostavbu velmi precizně postavené hrubé stavby na rovinaté parcele ve stávající zástavbě na okraji obce Struhařov, která se nachází v Ladově kraji mezi Říčanami a Mnichovicemi v okrese Praha - východ. Dům je postaven z cihelných bloků o tl. 36,5 cm, střecha je pokryta taškou Bramac a má kvalitní dřevěné podbití. Novostavba je osazena kvalitními plastovými okny s 10 letou zárukou, jedná se o pětikomorový německý profil s izolačními trojskly.
Velmi prostorná novostavba má dispozičně 4 obytné místnosti - obývací pokoj propojený s kuchyní - 41 m2, dále 3 pokoje o výměrách - 17, 15 a 11 m2, koupelna - 6 m2, samostatné WC - 3 m2 a zádveří 6 m2, chodba 7 m2. Celková zastavěná plocha je 140 m2, z toho obytná plocha 105 m2. V obývacím pokoji příprava na krb zakončená precizně obloženým komínem z cihlových pásků a měděným oplechováním.
Na pěkné zahradě se vzrostlými stromy - stříbrné smrky, modřín, bříza, vrba a další okrasné keře je umístněna původní stavba chaty, která se dá využít jako prostorný zahradní domek, nebo altán (32 m2).
Nemovitost se nachází ve velmi klidné ulici, která má nový asfaltový povrch. Obec Struhařov má několik pěkných rybníků, které jsou obklopeny jevanskými lesy, jenž jsou součástí přírodní rezervace Voděradské bučiny. Dále má tato obec nejen fotbalové hřiště, ale i nově zbudované velké dětské hřiště a cyklostezky. Je vybavena mateřskou školkou, obchodem s potravinami a sídlí zde několik řemesl. firem - truhlářství, tesařství, elektrikáři, autoservisy, instalatéři apod.
Jedná se o velmi pěknou, kvalitní nemovitost v přírodě a přitom v dosahu Prahy (autem po D1 cca 20 km), autobusem č. 383 na metro do Prahy 4 - Háje a č. 393 na metro do Prahy - Skalka. Vlak je vzdálen cca 4 km v Mnichovicích.
Doprava: vlak, autobus, auto po D1.
Při rychlém a seriózním jednání dostane kupující jako dárek zcela nová garážová zateplená značková sekční vrata Hormann v barvě oken domu v ceně 42.000,-Kč.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 133101
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice Garsoniéra
Plocha 140 m²
Cena: 3.500.000 Kč Chci hypotéku
Město: Struhařov
Městská část: Struhařov u Mnichovic
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 829

Aktivních inzerátů
bez provize

9 318

Realizovaných obchodů
tento rok

448 116 308 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Garsoniéra bez realitky

3.500.000 Kč