Prodej rekreačního objektu 300 m² bez realitky

Nad Hliníkem, Praha - Motol

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Hezká zahrádka 300m2 se zděným sklepem 5x4x2.2m o 2 místnostech, na něm stylová zčásti zastřešená pergola prorostlá břečtanem. Ovocné stromy, keře, portál z růží, palisádami lemované zeleninové a květinové záhony a uličky, trávnaté plochy k reakreaci, kompost. K dispozici starší zahradní nábytek a nářadí. Objekt se nachází v zahrádkové osadě...
Hezká zahrádka 300m2 se zděným sklepem 5x4x2.2m o 2 místnostech, na něm stylová zčásti zastřešená pergola prorostlá břečtanem. Ovocné stromy, keře, portál z růží, palisádami lemované zeleninové a květinové záhony a uličky, trávnaté plochy k reakreaci, kompost. K dispozici starší zahradní nábytek a nářadí. Objekt se nachází v zahrádkové osadě “Hliník” v Praze–Motole na jedinečném místě v blízkosti lesa, tenisu, golfu a dětského hřiště, navíc s výhledem na Prahu. Výborné parkování.
Ideální možnost pro rodiny a/nebo osoby milující aktivitu a pobyt venku. Za trvalé přenechání práva k užívání zahrádky se požaduje 50.000 Kč bez pergoly (bude demontována) nebo 90.000 Kč s pergolou. Roční poplatek Českému zahradkářskému svazu činí kolem 4500 Kč, pro rok 2011 již uhrazen.
zobrazit celý popis
Lovely garden 300m2 with large cellar and roofed pergola at a unique site in Prague - Motol combining forest, children's playground, tennis and golf. Magnificent view. Excellent parking. Ideal for families and/or individuals loving outdoor activities and recreation. Lease transfer for 50.000 CZK (without pergola - will be removed) or 90.000 CZK (with pergola).

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
300 m²
cena:
50.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více