Prodej garáže 17 m² bez realitky

Norberta Frýda, České Budějovice 2, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám celozděnou garáž v osobním vlastnictví na sídlišti Máj v Č.Budějovicích, v parkovacím domě N.Frýda 2 – vedle Peny Marketu. Výměra 17,2 m2. V garáži je zavedená elektřina, světlo, zásuvka 230 V (Vlastní elektroměr). Na podlaze beton. Uzamykatelná výklopná vrata + přídavný bezpečnostní zámek TOKOZ Xsafety BOX II – certifikováno pro 3.bezpečnostní...
Prodám celozděnou garáž v osobním vlastnictví na sídlišti Máj v Č.Budějovicích, v parkovacím domě N.Frýda 2 – vedle Peny Marketu. Výměra 17,2 m2. V garáži je zavedená elektřina, světlo, zásuvka 230 V (Vlastní elektroměr). Na podlaze beton. Uzamykatelná výklopná vrata + přídavný bezpečnostní zámek TOKOZ Xsafety BOX II – certifikováno pro 3.bezpečnostní třídu – pojišťovny poskytují zvýhodněné pojištění. Navíc je vjezd do garáží chráněn dálkově ovládanou zvedací roletou.
Vybavení - bytelné regály po celé zadní straně garáže (vyrobeno na míru). Celozděná garáž se stálou teplotou jak v létě, tak v zimě. (suterén poschoďové garáže) na rozdíl od garáží v 1.poschodí které mají plechovou střechu z níž v zimě stéká kondenzující voda na auto a v létě mají v garáži vedro z rozpálené střechy. Výhodné umístění uprostřed sídliště Máj s dostupností 5 minut chůze.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
plocha:
17 m²
cena:
219.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více