Prodej bytu 3+kk, 79 m² bez realitky

Čiklova, Praha - Nusle

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Krásný, slunný byt v blízkosti Vyšehradu, Praha 2. Nachází se ve 2. patře pětipatrového cihlového domu. Byt byl zcela rekonstruován v roce 2004, částečně v 2009 a 2010. Je orientován na jih a sever, má tři velké neprůchozí pokoje (k jednomu pokoji přiléhá komora). Uprostřed bytu je hezká kuchyňská linka plně vybavená spotřebiči. Kvalitní plovoucí podlaha v...
Krásný, slunný byt v blízkosti Vyšehradu, Praha 2. Nachází se ve 2. patře pětipatrového cihlového domu. Byt byl zcela rekonstruován v roce 2004, částečně v 2009 a 2010. Je orientován na jih a sever, má tři velké neprůchozí pokoje (k jednomu pokoji přiléhá komora). Uprostřed bytu je hezká kuchyňská linka plně vybavená spotřebiči. Kvalitní plovoucí podlaha v celém bytě, ve středové části bytu vybudovány podhledy s úložnými prostory. Koupelna a WC oddělené. Okna a dveře jsou původní, po důkladné rekonstrukci. Bytu náleží sklep 5m2. Balkon společný pro 3 byty.

Vytápění bytu je vyřešeno atraktivními akumulačními kamny na snížený tarif. Nová přípojka na plyn je před bytem.

Byt se prodává nezařízený, součástí prodeje je kuchyňská linka vybudované úložné prostory na WC a v komoře, 2 velké šatní skříně vyrobené namíru.

Popis domu

Dům z 20. let je v dobrém stavu, po nedávné rekonstrukci všech rozvodů, měřičů spotřeby vody, střechy a fasády. Majitelé bytu se aktivně podílejí na údržbě a správě domu v držení SVJ.

K domu patří okrasná nově založená zahrada přístupná pouze majitelům bytů v domě.

Vlaky občas projíždějící za parkem na severní straně domu jsou méně hlučné, než běžné tramvaje. Dům je situován v kopci, a byt je tedy ze severní strany dostatečně vysoko, aby hluk projíždějících vlaků neobtěžoval.

Popis lokality

Dům je situován v klidné zóně na bezprostřední hranici Vyšehradu a historického centra Prahy. Jedná se o příjemné bydlení na okraji Prahy 2 s bezproblémovým parkováním přímo před domem, s vynikající dostupností MHD a množstvím parků, dětských hřišť a procházek historickou částí Prahy. Díky svému umístění je koupě bytu vynikající investiční příležitostí.

Jsme přímí majitelé.
zobrazit celý popis
Description of the flat

Very pleasant sunny flat 5 minutes of walk from Vyšehrad. Situated in 2nd floor of 5 storey house built in 1920, the flat was completely refurbished in 2004 and partly again in 2009 and 2010. It has three rooms, each of them can be entered separately from the central part of the flat. One of the rooms has a pantry next to it. Windows are on south and north – to the...
Description of the flat

Very pleasant sunny flat 5 minutes of walk from Vyšehrad. Situated in 2nd floor of 5 storey house built in 1920, the flat was completely refurbished in 2004 and partly again in 2009 and 2010. It has three rooms, each of them can be entered separately from the central part of the flat. One of the rooms has a pantry next to it. Windows are on south and north – to the street and to the house garden. There is a fully equipped kitchen in the central part of the flat, quality floors and a lot of storage spaces. Separate bathroom and toilet. Both doors and windows are originals from 1920’s, very nicely renovated. There is also a 2 sq. m cellar available. Moreover, owner of the flat can use the garden of the house.

Heating is electric, running on a low tariff. The gas pipe is at the stairway next to the flat.

We sell the flat without furniture with the exception of kitchen and 2 huge wardrobes. However, the flat does not require any immediate investments.

Description of the house

The house from 1920 is in a very good condition, recently renovated (roof, façade) and gas, water, drainage. The owners of the flat are active part of the house owners’ board.

The railway next to the garden is not seen as an issue, since it is used by slow silent suburban trains. Especially for small kids the trains coming by are highly appreciated.

Description of the place

The house is placed in a quiet part of Prague 2, at a border of Vyšehrad and historical center of Prague. Living conditions are very pleasant, offering both the downtown and quiet are full of trees. The accessibility of the flat is extremely simple by any mean of transport. Tram stop is 3 minutes walk, metro Vyšehrad 5 minutes, parking is available in front of the house.

The nearby area offers a lot of opportunities for children (several playgrounds) and also for walks through the historical center of Prague. Thanks to its location, the flat can be considered as a good investment opportunity too.

We are direct owners of the flat.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
79 m²
cena:
3.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více