Prodej domu 150 m² bez realitky

Chalupářská, Hodíškov, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Zemědělská usedlost se skládá z patrového domu o vel. 1+3 v přízemí a 6 pokojů v patře, na který navazuje hospodářská část ( garáž, 2 klenbové chlévy), samostatně stojícího přízemního domku 1+1 – výměnku, uzavřeného dvora a zemědělských budov – stodoly a garáže s dřevníkem, dále pak veliké zahrady. Obytná část je část.podskl., patrová o...
Zemědělská usedlost se skládá z patrového domu o vel. 1+3 v přízemí a 6 pokojů v patře, na který navazuje hospodářská část ( garáž, 2 klenbové chlévy), samostatně stojícího přízemního domku 1+1 – výměnku, uzavřeného dvora a zemědělských budov – stodoly a garáže s dřevníkem, dále pak veliké zahrady. Obytná část je část.podskl., patrová o zast.pl.18,40x9m, zdivo cihlové, krytina pálená taška. Přízemí: chodba, WC, spíž, koupelna, kuchyně, jídelna, 2 pokoje , patro: chodba, spíž, WC, nedokončená koupelna, 4 obytné pokoje , podkroví – velká půda, suterén: klenbový sklep, kotelna. Napojení na el.energii, vodovod, vlastní studna, septik na dvoře, vytápění ústřední topení na tuhá paliva, lokální kamna. Nemovitost je přístupná z místní komunikace. Na dům navazuje klenbová garáž a 2 sklady, na dvoře je zděná garáž s kolnou, na zahradě stodola. K usedlosti patří přízemní nepodskl. dům 1+1 výměnek, určený k rekonstrukci. Celkový pozemek 3.042 m2.
Usedlost je postavena na okraji malé obce (cca 350 obyvatel) uprostřed Vysočiny, nedaleko Nového Města na Moravě v krajině lesů a rybníků, cca 60 km od Brna.

K nastěhování: 1/1/2009
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
150 m²
cena:
3.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více