Prodej pozemku 1.142 m² bez realitky

Ivana Olbrachta, Prostějov - Vrahovice, Olomoucký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej stavebního pozemku o rozloze 1.142 m2. Možnost výhodné orientace budoucí stavby na JV nebo JZ. Velmi klidná pozice pozemku vzhledem ke stávající i předpokládané budoucí zástavbě. V ceně veškeré inženýrské sítě včetně nově vybudované komunikace (v hodnotě 360.000,-Kč). Na pozemek přiveden plyn, voda, kanalizace, elektro. Vše zakončeno šachtou nebo rozvodnou...
Prodej stavebního pozemku o rozloze 1.142 m2. Možnost výhodné orientace budoucí stavby na JV nebo JZ. Velmi klidná pozice pozemku vzhledem ke stávající i předpokládané budoucí zástavbě. V ceně veškeré inženýrské sítě včetně nově vybudované komunikace (v hodnotě 360.000,-Kč). Na pozemek přiveden plyn, voda, kanalizace, elektro. Vše zakončeno šachtou nebo rozvodnou skříní. Přístup k pozemku vyřešen podílovým vlastnictvím na přístupových parcelách. Pozemek připraven k okamžité výstavbě.
Při rychlém prodeji do konce února 2012 sleva z uvedené ceny. Náklady spojené s prodejem (kupní smlouva, úschova, apod.) platí prodávající. Prodej bez realitní kanceláře.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.142 m²
cena:
1.300.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více