Prodej domu 160 m² bez realitky

Dolní Holetín, Pardubický kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedná se o atypickou novostavbu rodinného domu (zkolaudováno) a novostavbu stodoly (prozatím nezkolaudováno) – příp. stájí s rozsáhlými přilehlými pozemky.
Dům je situován na vyvýšeném klidném místě na samém okraji obce Holetín (v obci obecní úřad, pošta, školka, základní škola, 2x obchod s potravinami, restaurace, sportovní hřiště, společensko-kulturní...
Jedná se o atypickou novostavbu rodinného domu (zkolaudováno) a novostavbu stodoly (prozatím nezkolaudováno) – příp. stájí s rozsáhlými přilehlými pozemky.
Dům je situován na vyvýšeném klidném místě na samém okraji obce Holetín (v obci obecní úřad, pošta, školka, základní škola, 2x obchod s potravinami, restaurace, sportovní hřiště, společensko-kulturní centrum ...) nedaleko Hlinska (3km), s krásným výhledem do kraje. Přístup k domu je po stávající veřejné komunikaci, přístup k pozemkům po pokračující polní cestě. Parcela s domem a stodolou je ohraničená sloupkovým plotem z bílých cihel, má vlastní studnu.

• Objekt domu je v ploše 9,7 x 9,7 m, přízemí + 1.patro-podkroví, nepodsklepený.
• V domě atypická bytová jednotka 4 + 1 (3x pokoj, 1x obývací hala s kuchyní, 2x koupelna s WC, kotelna, spíž) s nadstandardním příslušenstvím (podlahové vytápění, kotel na biomasu, zrcadlové výplně oken, dveří a franc.dveří, hydromasážní dvojvana, velká kuchyně, příprava na krb, dubové schodiště…).
• Stodola 12,7 x 6,8 m se sedlovou střechou je koncipována případně jako stáj pro chov několika koní se zázemím dílny a příslušenstvím. Možno využít také jako dílnu, sklad atd.
Výhoda - lze dokončit, dle vlastní potřeby pro využití.
• Zatravněné pozemky mají celkovou výměru 27 227 m2 a mohou sloužit např. jako výběhy pro koně.
• Nutné venkovní úpravy kolem domu.

Perfektní místo pro rodinu s dětmi - kdo uvidí, zamiluje si ten klid a naprosté soukromí! Prodávám s těžkým srdcem.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
160 m²
cena:
3.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více