Prodej rekreačního objektu 300 m² bez realitky

Arnoltice, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám moc pěknou, před 7 lety kompletně zrekonstruovanou zděnou chatu 10 km od Děčína - v lese, 100 m od arnoltického koupaliště, 100 m od silnice 2.tř.(autobusová zastávka)-osada Nový svět.
Samotná osada čítá cca 150 převážně zděných chat, které jsou z většiny obydleny trvale. Krásné prostředí a soukromí. Jedná se o turisticky velmi vyhledávanou oblast,...
Prodám moc pěknou, před 7 lety kompletně zrekonstruovanou zděnou chatu 10 km od Děčína - v lese, 100 m od arnoltického koupaliště, 100 m od silnice 2.tř.(autobusová zastávka)-osada Nový svět.
Samotná osada čítá cca 150 převážně zděných chat, které jsou z většiny obydleny trvale. Krásné prostředí a soukromí. Jedná se o turisticky velmi vyhledávanou oblast, Česko-Saské Švýcarsko.
Chata je zděná, s číslem popisným, vhodná pro trvalé bydlení, má zdvojená okna, střecha je z hliníkových šablon, okapy a žlaby z titan-zinku. Elektřina je nová, celá v mědi (220 a 380V), odpady a voda jsou vedeny v plastu.
Zastavěná plocha chaty je 100 m2, obytná 160 m2 a užitková 200 m2. Chata je napojena na vodovodní řád, kanalizace pak do betonové jímky (septik) o obsahu cca 15m3.
Původně sloužila jako sociální a společenské zázemí pro rekreanty ze 4 blízkých chat.V přízemí je zařízena restaurace s krbem, která se dá jednoduchým způsobem přepažit na další 3 místnosti. Dále je zde kuchyň a sociální zařízení, chodba se schodištěm do 1. patra.
V patře jsou pak 4 podkrovní pokoje, prostorná půda pak skýtá možnost využití k dalším obytným místnostem. Podlahy v přízemí - dlažba a zátěžový koberec, v patře pak dřevěné podlahy se zátěžovým kobercem. Stylové zařízení, vnitřní obložení dřevem. Chatu Vám prodáme vč. zařízení a jako bunus obdržíte zadarmo další betonovou jímku o velikosti 10m3 a k tomu stavební (zastavěný-lze výhodně prodat) pozemek o velikosti 118 m2 20m od chaty.
Součástí této nabídky jsou i 4 samostatné chaty o velikosti každé 25m2, kompletně zařízené. I tyto chaty byly rekonstruovány vč. nových el. rozvodů v mědi.
V současné době jsou již nutné opět nějaké kosmetické úpravy na fasádách. Tyto úpravy mohou být po dohodě provedeny ještě před koupí prodejcem.
Všechny chaty stojí na vlastních stavebních parcelách, okolní pozemek je ve vlastnictví obce a dá se pronajmout, nebo odkoupit.
Krásný objekt pro trvalé bydlení v přírodě, mimo obec a do města kousek a navíc s možností podnikání v rodinném pensionu.
Velká sleva oproti vypracovanému odhadu bankovním odhadcem, který činí přes 4 mil. Kč. nyní cena dohodou!!! Doložím plány, kolaudaci, odhad. Veliká sleva - pro Vás výhodná investice !!Cena k jednání 2999990,- Kč.
Lze dokoupit i překrásný zasíťovaný pozemek o výměře 12000m2 cca 100 m od chat. Více info osobně.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
300 m²
cena:
2.999.990 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více