Pronájem nebytového prostoru 25 m² bez realitky

Husova, Ostrov nad Ohří, Karlovarský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronájem nebytových prostor vhodných pro prodejnu či kancelář. Obchod se nachází ve výhohodné lokalitě na vstupu do Starého náměstí.
Staré náměstí není navštěvováno jen turisty díky nově otevřenému turisticky atraktivnímu klášternímu areálu, ale brzy dojde k oživení i díky nově zbudované knihovně v Paláci princů a plánovanému přemístění Městského...
Pronájem nebytových prostor vhodných pro prodejnu či kancelář. Obchod se nachází ve výhohodné lokalitě na vstupu do Starého náměstí.
Staré náměstí není navštěvováno jen turisty díky nově otevřenému turisticky atraktivnímu klášternímu areálu, ale brzy dojde k oživení i díky nově zbudované knihovně v Paláci princů a plánovanému přemístění Městského úřadu do zámku.
Nebytové prostory mají vlastní elektroměr a vodoměr, WC topení je napojeno na centrální topení v domě (plynový kotel - příspěvek na topení cca 500,-Kč).
Prostory lze případně rozšířit - podrobnosti při osobním jednání. Cenu nájmu lze přizpůsobit - například sníženým nájmem po dobu jednoho či dvou měsíců atd.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
25 m²
cena:
4.500 Kč
poplatky:
500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více