Spolubydlení bytu 3+1, 20 m² bez realitky

Božetěchova, Brno - Královo Pole, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím Ti bydlení v samostatném neprůchozím pokoji na ulici Božetěchova v Brně, Králově poli.

Jedná se o podkrovní byt 3+1 v rodinném domku, kde v přízemí sídlí firma. V bytě dále bydlím já, se svojí přítelkyní a kocourem a v jednom menším pokoji můj kamarád. Oba jsme pracující, má přítelkyně je studentka a kocour je stále nezaměstnaný. :-D Byt má...
Nabízím Ti bydlení v samostatném neprůchozím pokoji na ulici Božetěchova v Brně, Králově poli.

Jedná se o podkrovní byt 3+1 v rodinném domku, kde v přízemí sídlí firma. V bytě dále bydlím já, se svojí přítelkyní a kocourem a v jednom menším pokoji můj kamarád. Oba jsme pracující, má přítelkyně je studentka a kocour je stále nezaměstnaný. :-D Byt má menší kuchyňskou linku a jinak veškeré další běžné vybavení (i pračka). Tvůj pokoj má plochu 20m² a je vybaven 2 postelemi, 2 stoly a skříní.

Cena za pokoj je 6000 Kč, vč. energií a internetu a je volný od 1.6. Pokud máš zájem, ozvi se emailem a domluvíme se na prohlídce. :-)

Jedinou podmínkou z naší strany je být přátelský a komunikativní a mít rád zvířata. Protože kdo nemá rád zvířata, nemá rád ani lidi. :-)

Michal Hruban
michal.hruban@gmail.com
zobrazit celý popis
I offer living in the separate room on the street Božetěchova in Brno, Královo Pole.

It is an attic apartment 3+1 in a house where the ground floor is a company headquarters. In the apartment I live with my girlfriend and cat and in one small room lives my friend. We are both workers, my girlfriend is a student a my cat is still unemployed. :-D The apartment has a smaller kitchen and all...
I offer living in the separate room on the street Božetěchova in Brno, Královo Pole.

It is an attic apartment 3+1 in a house where the ground floor is a company headquarters. In the apartment I live with my girlfriend and cat and in one small room lives my friend. We are both workers, my girlfriend is a student a my cat is still unemployed. :-D The apartment has a smaller kitchen and all other common facilities (including washing machine). Your room has an area of 20m² and is equipped with a bed, desk and wardrobe.

Price per room is 6000 CZK, including energy and internet and is free from 1st June. If you are interested contact me via email and you can come to see the apartment.

The only requirement on our side is to be friendly, communicative and like animals. Because who doesn't like animals, does not even like people. :-)

Sincerely,

Michal Hruban
michal.hruban@gmail.com
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
20 m²
cena:
6.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více