Prodej domu 65 m² bez realitky

Panenský Týnec, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

RK NEVOLEJTE! Nabízíme k prodeji starší zděný venkovský domek v Panenském Týnci. Dům je v současné době veden jako rekreační (s číslem popisným), odhadované stáří domu cca 90 let, nutná rekonstrukce, po ní jej lze využít i k trvalému bydlení. Velmi příjemná lokalita – dům se nachází v samém centru obce, které je ale velmi klidné, nedaleko nedokončeného...
RK NEVOLEJTE! Nabízíme k prodeji starší zděný venkovský domek v Panenském Týnci. Dům je v současné době veden jako rekreační (s číslem popisným), odhadované stáří domu cca 90 let, nutná rekonstrukce, po ní jej lze využít i k trvalému bydlení. Velmi příjemná lokalita – dům se nachází v samém centru obce, které je ale velmi klidné, nedaleko nedokončeného gotického chrámu. Dům je částečně podsklepen, obytná část se nachází v 1 NP, k dispozici podkroví. Napojení na obecní vodovod a elektřinu, možno zřídit přípojku plynu. Kanalizace není, nutno instalovat jímku.

Součástí prodeje jsou pozemky v centru obce (jeden stavební o výměře 176 m2 pod domem a k němu přiléhající zahrada o výměře 41 m2).

Velmi příjemná lokalita, obci mateřská i základní škola, dětské hřiště, výborné spojení (silnice I/7) do okolních měst (Louny 10 km, Slaný 15 km) i Prahy (40 km). Dům je v osobním vlastnictví, neváznou na něm žádná věcná břemena (zástavy apod.).

Podrobné informace najdete na http://dum-panensky-tynec.wz.cz/.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+1
plocha:
65 m²
cena:
384.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více