Pronájem bytu 2+kk, 50 m² bez realitky

Na kovárně, Brno - Soběšice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 Nabízíme Vám cihlový byt 2 + kk s terasou (byt 40 + uzamykatelná koje 2,25 + terasa 12 metrů čtverečních) v lokalitě na severu Brna v městské části Soběšice. Byt je plně vybavený nábytkem (včetně zahradního), domácími spotřebiči (myčka, lednička, mraznička, TV, mikrovlnka, trouba, pračka aj.), je orientován jihozápadním směrem. Cena za nájemné včetně...
 Nabízíme Vám cihlový byt 2 + kk s terasou (byt 40 + uzamykatelná koje 2,25 + terasa 12 metrů čtverečních) v lokalitě na severu Brna v městské části Soběšice. Byt je plně vybavený nábytkem (včetně zahradního), domácími spotřebiči (myčka, lednička, mraznička, TV, mikrovlnka, trouba, pračka aj.), je orientován jihozápadním směrem. Cena za nájemné včetně internetu je 8 900,- Kč. Nájemné v sobě nezahrnuje platby za služby spojené s užíváním bytu (úklid společných částí domu, teplo, vodné a stočné a platba za elektřinu). Služby hradí nájemce zálohově měsíčně spolu s nájemným, přičemž jedenkrát ročně je provedeno vyúčtování dle skutečné spotřeby a je buď vrácen přeplatek nebo uhrazen nedoplatek. Výše plateb záloh za služby vychází z předpokladu, že byt obývají dvě osoby a činí:
• 1 600, 00 Kč za úklid společných částí domu, teplo, vodné a stočné
• 400, 00 Kč za elektřinu.

Bytová jednotka je umístěna v rekreační oblasti plně vhodné ke sportování a příjemným procházkám po okolí. Byt je dobře dostupný z hlediska dopravy - do lokality se dostanete autobusovými linkami MHD číslo 43 a 57. V bezprostřední blízkosti se nachází ordinace praktického lékaře, obchod se smíšeným zbožím, pošta, restaurace, masna, čistírna a obchod s textilem a drogistickými potřebami.

více www.byt2pluskkbrnonabizimpronajem.ic.cz

Realitní zprostředkovatele nepotřebuji.
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
50 m²
cena:
8.900 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více