Pronájem domu 330 m² bez realitky

K Vizerce, Praha - Nebušice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Celková plocha nemovitosti je 330 m2, 7+1, obývací pokoj s jídelnou, zařízená kuchyň, 6 ložnic, 3 koupelny, 3 WC, vnitřní krb, garáž s jedním parkovacím místem a dvěma parkovacími místy na pozemku. Nemovitost má plastová okna s bezpečnostní mřížkou, a bezpečnostními roletami. Otevírání garážových vrat a plotové branky je řešeno automatickým dálkovým...
Celková plocha nemovitosti je 330 m2, 7+1, obývací pokoj s jídelnou, zařízená kuchyň, 6 ložnic, 3 koupelny, 3 WC, vnitřní krb, garáž s jedním parkovacím místem a dvěma parkovacími místy na pozemku. Nemovitost má plastová okna s bezpečnostní mřížkou, a bezpečnostními roletami. Otevírání garážových vrat a plotové branky je řešeno automatickým dálkovým ovládáním. Podlahu v obývacím pokoji a jídelně tvoří plovoucí podlaha - buk a celý rodinný domek je úplně podsklepen. V patře je plovoucí podlaha – buk.
Součástí kuchyně je elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou, lednice, mrazák a myčka nádobí.
Velkou předností nemovitosti je vyhřívaný venkovní bazén s přístupem z obývacího pokoje a venkovní terasy. Teplotu vody je možno temperovat až na 40 oC. V celém objektu je nainstalováno elektronické zabezpečovací zařízení s možností připojení na pult centrální ochrany, telefon, satelit, vysokorychlostní internet, pračka se sušičkou. Vytápění nemovitosti je řešeno centrálním plynovým topením.
Občanská vybavenost: prádelna, mandl, pošta, restaurace, obchody, městský úřad, ordinace praktického lékaře, dětský lékař, obvodní lékař, pneuservis, autoškola, sportovní hala, tenisové kurty, mateřská školka, základní škola, jezdecký oddíl, mezinárodní mateřská školka Global Concepts, mezinárodní škola pro anglicky mluvící děti, která je součástí tzv. „Malé Šárky“. V těsné blízkosti se nachází chráněná krajinná oblast „Divoká Šárka“ s koupalištěm, četnými cyklistickými a turistickými stezkami.
Výše měsíčního nájmu je 50.000 CZK, v případě dlouhodobého pronájmu lze jednat o jeho snížení.
V případě Vašeho bližšího zájmu jsem připraven zodpovědět Vaše dotazy nebo na osobní jednání s Vámi. Prohlídku nemovitosti je možno zajistit po vzájemné předchozí telefonické domluvě. http://www.azavlahy.cz/reference/houseforrent300/
zobrazit celý popis
The house has an area of 330 square meters. It contains a living-dining room, a furnished kitchen, five bedrooms, one workroom, three bathrooms, three toilets and a garage with one parking space and two parking spaces on the ground. The house has plastic windows with a security grille and roller blinds. The garage door and a fence gate have automated remote control. The living room floor is...
The house has an area of 330 square meters. It contains a living-dining room, a furnished kitchen, five bedrooms, one workroom, three bathrooms, three toilets and a garage with one parking space and two parking spaces on the ground. The house has plastic windows with a security grille and roller blinds. The garage door and a fence gate have automated remote control. The living room floor is covered with a floating floor /beech/. The house has a large cellar. In the first floor is covered with a floating floor /beech/. The kitchen is equipped with an electric stove with a ceramic top panel, refrigerators, a freezer and a dishwashing machine.

The house has a heated outdoor swimming pool which can be accessed from the living room and the outside terrace. Water in the pool can be heated up to 40o C. Guarded by an electronic security system, the house is also equipped with a telephone line, satellite, high speed internet and a washing machine with dryer. The house has an gas heating system.

Amenities in the locality, so-called "Malá Šárka" (Small Šárka), include laundry, mangle, post office, restaurants, shops, the district office, general practitioner's office, pediatrician's office, tire shop, driving school, sports facility, tennis courts, daycare center, elementary school, horseback riding club, the Global Concepts international daycare center and the International School of Prague. Adjacent to the locality is a pristine park called "Divoká Šárka" (Wild Šárka) featuring a swimming pool and numerous biking and hiking trails.

The house is certain to meet the expectations of the most demanding clients.
The rent price is 50000 CZK a month.
Should you have any questions concerning the property, I will be pleased to speak to you personally or discuss the matter with you. A visit to the house can be arranged.
http://www.azavlahy.cz/reference/houseforrent300/
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
330 m²
cena:
50.000 Kč
poplatky:
8.100 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více