Prodej pozemku 674 m² bez realitky

Praha - Klánovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej posledních pozemků u Klánovického lesa.
(kontakt p.Jaroš 608 325 999 - jaros.email@email.cz)

Obec Šestajovice navazuje na část Prahy 9 – Klánovice. Tato lokalita je nejvyhledávanějším místem k bydlení díky své exklusivní pozici blízko lesa v chráněné přírodní oblasti a s přímým spojením do Prahy. V této lokalitě je organizováno bohaté sportovní i...
Prodej posledních pozemků u Klánovického lesa.
(kontakt p.Jaroš 608 325 999 - jaros.email@email.cz)

Obec Šestajovice navazuje na část Prahy 9 – Klánovice. Tato lokalita je nejvyhledávanějším místem k bydlení díky své exklusivní pozici blízko lesa v chráněné přírodní oblasti a s přímým spojením do Prahy. V této lokalitě je organizováno bohaté sportovní i kulturní vyžití a je zde zajištěna kompletní infrastruktura k bydlení.

V lokalitě Šestajovice-Klánovice se nachází Klánovický les, který je svou rozlohou největší lesní plochou v Praze. V Klánovicích je golfové hřiště a klub se schválenou plánovanou výstavbou 18. jamkového areálu. K dispozici jsou zde také tenisové kurty, koupaliště, sportovní a fotbalové hřiště.

Do centra hlavního města ČR Prahy je možné autem dorazit za 20minut. Na pražské METRO dojedete za 5 minut autem nebo autobusem. V místě je pražská městská doprava, kterou je možné dopravit se přímo do centra Prahy za kulturou a památkami historického města.

Nabízíme Vám dva volné pozemky na výstavbu rodinného domu k bydlení v nádherném místě v blízkosti lesa. Tyto luxusní pozemky jsou poslední a jedinečné svou pozicí.

K pozemkům je nová příjezdová asfaltová cesta a k hranici jsou přivedeny kompletní inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina a plyn)

1. pozemek o rozloze 674 m2 nabízíme k prodeji za cenu 3.050.000,-Kč ….. 4525,-/m2
2. pozemek o rozloze 955 m2 nabízíme k prodeji za cenu 4.150.000,-Kč ….. 4345,-/m2
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
674 m²
cena:
3.050.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více