Pronájem nebytového prostoru 30 m² bez realitky

Sportovní, Praha - Vršovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu nebytový prostor v obchodně velmi zajímavé lokalitě Prahy 10-Vršovicích. Prostor je po kompletní rekonstrukci, vybavený WC, sprchou, umyvadlem, apod. přípravou pro event.kuchyňskou linku, přívod na pračku apod. Prostor je velmi dobře prosvětlen denním světlem, i přesto, že je situován v 1.PP (osazena izolační okna). Vytápění je řešeno nízkonákladově, na...
Pronajmu nebytový prostor v obchodně velmi zajímavé lokalitě Prahy 10-Vršovicích. Prostor je po kompletní rekonstrukci, vybavený WC, sprchou, umyvadlem, apod. přípravou pro event.kuchyňskou linku, přívod na pračku apod. Prostor je velmi dobře prosvětlen denním světlem, i přesto, že je situován v 1.PP (osazena izolační okna). Vytápění je řešeno nízkonákladově, na bázi panelů infračerveného záření.
Nově vybudována skleněná dělící přepážka s dveřmi.
Je vhodný svou polohou, přístupem přes dům, a velikostí zejména pro: kancelář, masážní, kosmetický, aj. salon, posilovnu, umělecký a fotografický atelier, apod.
zobrazit celý popis
I'm offering nice studio(30 m2) in Prague city center (Sportovni Str). The House is on tram station (lines 6, 7, 24 and 22) - to the center 15 minutes, to the metro 7 minutes, to the railway station "Vrsovice" 2 minutes. Vancenslase Square is reached in 15min by tram. Studio is in the underground floor of historical building after reconstruction and has it's own entrance in to the...
I'm offering nice studio(30 m2) in Prague city center (Sportovni Str). The House is on tram station (lines 6, 7, 24 and 22) - to the center 15 minutes, to the metro 7 minutes, to the railway station "Vrsovice" 2 minutes. Vancenslase Square is reached in 15min by tram. Studio is in the underground floor of historical building after reconstruction and has it's own entrance in to the back yard (see photo). Studio is after complete reconstruction.
The studio is suitable for making massage, nails, etc. or also for living.
Next to the building is a big shopping center (TESCO 24 hours), small grocery shops, local restaurants and pubs.
This place is reached by METRO and tram from PRG Airport (about 45 min.), by car or taxi (about 25 min.).
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
1+kk
plocha:
30 m²
cena:
7.800 Kč
poplatky:
412 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více