Prodej domu 172 m² bez realitky

Zelená, Statenice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej luxusního řadového domu 4+1 v rezidenčním projektu Statenický Mlýn. Komletně zařízená kuchyňská linka se všemi spotřebiči a vestavěné skříně v hlavní ložnici, 2 koupelny, terasa a balkon, zahrada. Projekt Satenický Mlýn představuje jako první v Praze ideální řešení pro klienty, kteří hledají bydlení na venkově, kde se v údolí uprostřed kopců mísí...
Prodej luxusního řadového domu 4+1 v rezidenčním projektu Statenický Mlýn. Komletně zařízená kuchyňská linka se všemi spotřebiči a vestavěné skříně v hlavní ložnici, 2 koupelny, terasa a balkon, zahrada. Projekt Satenický Mlýn představuje jako první v Praze ideální řešení pro klienty, kteří hledají bydlení na venkově, kde se v údolí uprostřed kopců mísí bohatá příroda s historií, kde je na jedné straně malebné náměstí a na druhé výhled na potok. A přesto nechtějí bydlet příliš daleko od srdce hlavního města, aby si mohli užívat dynamického života v metropoli. Takovou dokonalou rovnováhu nabízí Statenický Mlýn - moderní venkovský rezidenční projekt v blízkosti Prahy. Byty jsou postaveny okolo moderního náměstí a jsou lemovány řadovými domy. Samostatně stojící rodinné vily jsou postaveny v řadách a kopírují přírodní obrysy údolí a potoka, který tvoří přirozenou hranici komplexu. Prostor mezi domy vyplňují upravené plochy a velkoryse řešené parky se vzrostlými stromy. Skupina 32 luxusních rodinných vil, 21 řadových domů a 37 bytů situovaných kolem moderního náměstí v blízkosti centra Prahy. Mezi obchody navrženými na náměstí jsou například lahůdky, květinářství, čistírna, kavárna, cukrárna, salón krásy, restaurace s terasou s výhledem na jezírko a mateřská školka. Pro obyvatele bude k dispozici plně vybavené fitness.
Klidné bydlení ve Statenickém mlýně zaručuje správa na vysoké úrovni včetně kamerového sledování celého areálu a nepřetržité bezpečnostní a hlídací služby. Statenice se nacházejí severozápadně od Prahy. Oblast patří k oblíbeným turistickým cílům díky uvolněné atmosféře, venkovskému prostředí, nádherné přírodě a skvělé dostupnosti. Projekt Statenický Mlýn je vzdálen pouhých 5 km od okraje Prahy.Výhodná je jeho poloha i pro rodiny s dětmi - mezinárodní škola Riverside school v Roztokách se nachází ani ne pět minut od rezidenčního komplexu. V nedalekých Nebušicích je další mezinárodní škola - International School of Prague. Místní krajina je navíc přímo stvořená pro vyjížďky na kole nebo na koni, rybaření, golf. Poloha 5 minut od letiště.
zobrazit celý popis
Cutting Edge in design this House is located in the prestigious Statenicky Mlyn development 5 min from I.S.P. International School and 7 min from Riverside British School. World renowned, property developer, Ballymore Properties, have designed their first exclusive contemporary village for “Expat living in Prague” only 10 min from the airport and 10 min from Dejvice metro station.
This...
Cutting Edge in design this House is located in the prestigious Statenicky Mlyn development 5 min from I.S.P. International School and 7 min from Riverside British School. World renowned, property developer, Ballymore Properties, have designed their first exclusive contemporary village for “Expat living in Prague” only 10 min from the airport and 10 min from Dejvice metro station.
This development offers style and privacy for its international community together with a range of life enhancing facilities at your doorstep: fully equipped gym for residents’ sole use, English speaking Kindergarten, florist, dry cleaner, patisserie, café, health and beauty spa and a waterside Italian restaurant and bar and 24/7 hour CCTV monitoring for your safety, Nature walks, mountain bike tracks, park, small lake, playground, bus connections to schools and town.
Property details:
This townhouse with total space of 170 sqm. is finished to a very high standard comprising of:
- Custom made Siemens Kitchen (Eat-in) 35 sqm. in cream with Technistone worktop
- 3 bedrooms, Master bedroom has en suite bathroom
- 2 contemporary style bathrooms with built in vanity units in oak
- Built-in wardrobes throughout for plenty of storage space; utility washing machine and tumble dryer
- South facing patio area off kitchen, 50 m sq., low maintenance
- 25 m sq. living room
- 2 terraces, 1 balcony, garden
- Concrete stairs clad with oak treads and hand rails
- Wooden floors
- Garage with automatic door
- Central gas heating, Alarm, Satellite TV.
Excellent for family living!
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
172 m²
cena:
8.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více