Prodej domu 260 m² bez realitky

Jívoví, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům pro bydlení s prostory pro drobné podnikání.

Nabízím k prodeji dům s dvěma bytovými jednotkami a dostatečnými prostory pro drobné podnikání, který se nachází v severní zastavěné části obce Jívoví v sousedství státní silnice Žďár nad Sázavou – Křižanov.
Obytný dům je v užívání od roku 1960. K domu přiléhají hospodářská stavení (garáž,...
Dům pro bydlení s prostory pro drobné podnikání.

Nabízím k prodeji dům s dvěma bytovými jednotkami a dostatečnými prostory pro drobné podnikání, který se nachází v severní zastavěné části obce Jívoví v sousedství státní silnice Žďár nad Sázavou – Křižanov.
Obytný dům je v užívání od roku 1960. K domu přiléhají hospodářská stavení (garáž, dílna a další), dvě zahrady a více jak 10 tis. m2 polností, která jsou pronajaty místnímu zemědělskému družstvu. Dvoupodlažní podsklepený obytný dům má sedlovou střechu s bleskosvodem a využitelným podkrovím a dvě bytové jednotky. V prvním nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka přístupná z verandy. Bytová jednotka se skládá z kuchyně, dvou pokojů, spíže, koupelny, verandy, chodby a WC umístěného v propojovací chodbě s hospodářskou částí. V druhém nadzemním podlaží, přístupném z vnitřního schodiště, je bytová jednotka se třemi pokoji, kuchyní, koupelnou, WC a chodbou. Místnosti jsou částečně vybaveny nábytkem a příslušenstvím. V domě je rozvedena teplá i studená voda a plyn. Dům je vytápěn ústředním topením s možností přepínání vytápění na kotel na tuhá paliva nebo plynový kotel. Ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem nebo výměníkem napojeným na topný systém. V podzemním podlaží je umístěna kotelna, místnost na palivo a sklepní skladové prostory. Dům je napojen na rozvod plynu, vody, má elektrickou přípojku 220/380V s jističi a telefonní přípojku. Kanalizace je svedena do septiku domu napojeného na kanalizační systém. Hospodářská stavení, jež s obytným domem obklopují dvůr, se skládají ze dvou nepodsklepených jednopodlažních staveb užívaných jako garáž, dílna a skladové prostory a dvou samostatných dřevníků. Celková zastavěná plocha a dvůr činí 671 m2. Před domem je zahrada o ploše 430 m2 se studnou, skleníkem, záhony a ovocnými stromy a za hospodářskými staveními je zahrada o ploše 500 m2 rovněž se studnou a ovocnými stromy. Stavení včetně zahrad jsou oplocena.
UPOZORNĚNÍ: Jen vážný zájemce.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
260 m²
cena:
1.980.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více