Prodej bytu 3+1 bez realitky

Jasmínová, Nymburk, Středočeský kraj

1.300.000 Kč

Popis

Prodávám družstevní byt 3+1/B o výměře 73 m2, který se nachází na sídlišti Nymburk - Jankovice v Jasmínové ulici.
Dispozice: 4.NP – upravená vstupní hala, WC, koupelna, pokoj 1, pokoj 2, kuchyň s jídelním koutem, s palubkovým obložením, obývací pokoj s výstupem na balkon. Na severní stranu je krásný výhled do okolí. Mimo kuchyň a jídelní kout jsou všechny stěny štukové s malbou. Na severní straně jsou nová (1rok) plastová okna.
K bytu patří podíl na spol. prostorech - sklepní prostor, společná sušárna a kolárna. Byt má výbornou dispoziční polohu v nájemním domě jako středový, ze všech stran vytápěný. Je situovaný sever - jih (na jih je balkon). Byt lze ihned převést do osobního vlastnictví s anuitou 7 000,-.
V prosinci 2010 byla provedena rekonstrukce výtahu dle EU. Také je již provedena celková rekonstrukce střechy a stoupacího vedení vody. Byt je napojen na městský rozvod vody, kanalizace, plynu a 230V. Vytápění je centrální, dálkové, na radiátorech jsou termoregulační hlavice a poměrové měřiče spotřebovaného tepla. Parkování je před domem.
Nymburk má velice dobrou dopravní obslužnost nejen v samotném městě, ale i do Prahy - 40km (D11) a lázeňského města Poděbrady - 10 km. V okolí je celá řada možností relaxace - kouzelné cyklostezky podél obou stran Labe, koupání v přírodních pískových jezerech v okolí, krytých bazénech, skautském centru a dalších střediscích sportu. V Nymburce je veškerá občanská vybavenost a dopravní spojení (nádraží ČD, BUS - 15 min), MHD. Další informace na vyžádání. V případě zájmu zavolejte a sjednejte si prohlídku.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 141638
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 3+1
Plocha 73 m²
Cena: 1.300.000 Kč Chci hypotéku
Město: Nymburk
Typ vlastnictví: Družstevní
Typ budovy: Panel
Vybavení: Částečně
Podlaží: 4
Balkón: Ano
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 532

Aktivních inzerátů
bez provize

6 846

Realizovaných obchodů
tento rok

313 994 294 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+1 bez realitky

1.300.000 Kč