Prodej domu 291 m² bez realitky

Otročín, Karlovarský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám RD – FARA a hospodářské budovy se stavebním pozemkem 2 291 m2, Otročín, Karlovarský kraj, nedaleko Karlových Varů, Mariánských Lázní, hranic s Německem.
Jedná se o bývalou faru Kláštera premonstrátů Teplá situovanou v neobyčejně působivém duchovním a přírodním prostředí. K faře jsou dlouhodobě zdarma vypůjčeny přilehlé pozemky s předkupním...
Prodám RD – FARA a hospodářské budovy se stavebním pozemkem 2 291 m2, Otročín, Karlovarský kraj, nedaleko Karlových Varů, Mariánských Lázní, hranic s Německem.
Jedná se o bývalou faru Kláštera premonstrátů Teplá situovanou v neobyčejně působivém duchovním a přírodním prostředí. K faře jsou dlouhodobě zdarma vypůjčeny přilehlé pozemky s předkupním právem, jde o 8 398 m2 převážně travního porostu a vodní plochy. Nemovitost je před rekonstrukcí, není památkově chráněna.
Využití – rodinné sídlo, dům pro seniory, hotel, sídlo firmy - organizace.
zobrazit celý popis
I am selling a residential property - a VICARAGE with diverse outbuildings on a 2 291 sqm building plot, Otročín, Karlovy Vary district, near Mariánské Lázně (Marienbad) and the German border. This is the former vicarage of the Premonstratensian Monastery Teplá, situated in an exceptionally appealing location in spiritual terms and in terms of the natural surroundings. Ownership of the...
I am selling a residential property - a VICARAGE with diverse outbuildings on a 2 291 sqm building plot, Otročín, Karlovy Vary district, near Mariánské Lázně (Marienbad) and the German border. This is the former vicarage of the Premonstratensian Monastery Teplá, situated in an exceptionally appealing location in spiritual terms and in terms of the natural surroundings. Ownership of the vicarage comes with a title for a rent-free leasehold (with preemptive purchase right) of an additional 8 398 sqm of land, primarily meadows and bodies of water. The property is pre-reconstruction; it is not under monument protection.
Potential use: as a family seat, old-age home, hotel, corporate or institutional headquarters.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
291 m²
cena:
2.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více