Prodej domu 542 m² bez realitky

Šárecká, Praha - Dejvice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Činžovní vila na Hanspaulce z roku 1929 s výhledem na poutní kostel sv. Matěje.

Pozemek 542 m2, zastavěná plocha 134 m2. Vila disponuje třemi samostatnými bytovými jednotkami s vlastním vchodem, přístupným z centrálního schodiště: přízemní byt 2+1 (76m2), byt v patře 2+1 (76m2)s balkonem do zahrady a podkrovní byt 2+kk (40m2) s možností rozšíření do prostor...
Činžovní vila na Hanspaulce z roku 1929 s výhledem na poutní kostel sv. Matěje.

Pozemek 542 m2, zastavěná plocha 134 m2. Vila disponuje třemi samostatnými bytovými jednotkami s vlastním vchodem, přístupným z centrálního schodiště: přízemní byt 2+1 (76m2), byt v patře 2+1 (76m2)s balkonem do zahrady a podkrovní byt 2+kk (40m2) s možností rozšíření do prostor současně využívaných jako půda. Tato půda sestává z velké místnosti na úrovni podkrovního bytu a podstřešní půdičky. Dům je z poloviny podsklepen a obklopen ze tří stran zahradou.

Stav nemovitosti: Střecha z 90. let je v dobrém stavu. Fasáda potřebuje okamžitou kompletní rekonstrukci. Okna bytů jsou původní, dřevěná. Plot do ulice Šárecká před rekonstrukcí. V bytech jsou parketové podlahy (dub), byty v dobrém stavu. Podkrovní byt obýván nájemníkem (91letý pán). Do objektu jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě (vodovod, kanalizace, plyn, el. energie).

Umístění nemovitosti: Nemovitost se nachází nedaleko stanice autobusu 131 Špitálka, 15 minut jízdy autobusem na stanici metra Hradčanská, stěny vily jsou situovány na jih, západ a východ. Nemovitost je ze dvou stran oddělena od okolních domů širokým pásem zahrad ve vnitrobloku, třetí strana je obrácena do zahrady za níž je ulice Šárecká. Residentům tak skýtá značnou míru soukromí. V rámci lokality se jedná o unikátní disposici. Parkovací místa přímo na zahradě a před domem.

Přilehlé užitečné instituce: Perfektní občanská vybavenost (např. cca 50 metrů od domu pobočka Komerční banky s bankomatem, cca 200 metrů supermarket Albert, cca 100 metrů vstup do rekreační zóny Šáreckého údolí, cca 400 metrů tenisové kurty. Cca 900 metrů (2 stanice autobusem) základní škola Hanspaulka a mateřská škola Kohoutek. Cca 400 metrů veterina.)

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
542 m²
cena:
19.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více