Prodej domu 159 m² bez realitky

Ibišková, Květnice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej nadstandardně zařízeného rodinného domu 3(-6)+kk v obci Květnice, Praha-východ. Jedná se o velmi zajímavou lokalitu z pohledu klidného bydlení v domě se zahradou v bezprostředním dosahu Prahy. Obec Květnice je v okrese Praha-východ, na těsném okraji Prahy. Z pohledu dostupnosti do Prahy je lokalita výjimečně dobře situována. Dojezdová vzdálenost na P+R u metra B...
Prodej nadstandardně zařízeného rodinného domu 3(-6)+kk v obci Květnice, Praha-východ. Jedná se o velmi zajímavou lokalitu z pohledu klidného bydlení v domě se zahradou v bezprostředním dosahu Prahy. Obec Květnice je v okrese Praha-východ, na těsném okraji Prahy. Z pohledu dostupnosti do Prahy je lokalita výjimečně dobře situována. Dojezdová vzdálenost na P+R u metra B Černý most je 16 min., na P+R u metra A Skalka 22 min., na P+R u metra C Chodov také 22 min. V Květnici je základní občanská vybavenost – 4 restaurace + 1 hospoda, soukromá mateřská školka, soukromé hlídací centrum, obchod s potravinami, střelnice + fitness, bowling. Příslušná státní školka je v sousední Sibřině (2,3 km), základní školy v Újezdě nad Lesy a Úvalech. V sousedním Újezdě nad Lesy je kompletní občanská vybavenost. Květnice je dobře dostupná Pražskou MHD, nejbližší zastávka autobusu je vzdálena 120 m.

Rodinný dům je na pozemku o výměře 363 m2. Pozemek je rohový se dvěma přímými sousedy, ze zbývajících dvou stran přiléhá chodník. Příjezdové komunikace a chodníky jsou vydlážděny zámkovou dlažbou, na ulici je pouliční osvětlení. Orientace oken je JV, JZ, SZ. Zastavěná plocha je 91 m2, užitná plocha 158,8 m2, z toho podlahová plocha 140 m2 a garáž 18,6 m2 . Dům má pečlivě založenou a udržovanou zahradu s parkovou úpravou, většina dřevin je třetím rokem. Na zahradě je dětská houpačka, kryté pískoviště a připravená plocha pro zahradní domek. K domu přiléhá terasa 24 m2 z tropického dřeva Ipe s hladkým povrchem s neviditelnými kovovými spoji (bez vrutů). Terasa je zastřešena robustní dřevěnou konstrukcí z lepených hranolů, také se skrytým kováním. Zastřešení je z hladkých polykarbonátových desek a je zastíněno pěti plachtami posuvnými po ocelových lankách.

Dům je konstruován jako nízkoenergetický, konstrukce domu je sendvičová dřevostavba s vnějším zateplením. Dům je napojen na obecní vodovod a obecní kanalizaci s přípojkou elektřiny. Plynové vedení je v komunikaci vedle pozemku. Kolaudace proběhla v lednu 2008. Vytápění je teplovodní s elektrokotlem, v koupelnách je navíc teplovodní podlahové vytápění. Dále je dům vytápěn krbovou vložkou s teplovzdušnými rozvody do dvou místností v patře. Krbová vložka je široká, až pro 50 cm polena. Komín je ocelový dvouplášťový. Pod krbovou vložkou je přívod vnějšího vzduchu s regulací. Okna mají izolační dvojskla, v přízemí s bezpečnostní fólií Connex. V přízemí jsou na všech oknech integrované vnější rolety. Je rozveden elektronický zabezpečovací systém s drátovými i bezdrátovými čidly a s protipožárními čidly.

K dispozici je garáž pro 1 auto o rozloze 24 m2 + kryté stání pro 2. auto + vydlážděná nekrytá plocha pro příp. 3. auto. Kolem domu je vydlážděn chodníček. Betonová zámková dlažba je hnědě zabarvená. Zděný plot z dřevěnými plotovými poli, poštovní schránka je zazděná. Posuvná samonosná brána s el. pohonem. Krytý vchod do domu z místa parkovacího stání (11 m2). Nad parkovacím stáním a nad terasou jsou záchytné sněhové háky.

Vstupní chodba má 3,5 m2 a šatna pod schodištěm 4 m2, oboje vydlážděné. V šatně jsou vestavné regály a police a slouží také jako spíž/úložný prostor. Dolní koupelna o rozloze 4,5 m2 je se sprchovým koutem s nízkou vaničkou a nedělenými skleněnými dveřmi, závěsným WC, umyvadlem a místem pro pračku a sušičku. Nad pračkou je bojler 125 l ve vestavné zavěšené skříni na míru. Vstup do obývacího pokoje je posuvnými dveřmi do stěny. Obývací pokoj (29,3 m2) s kuchyňským koutem (7,3 m2) mají laminátovou plovoucí podlahu. Před krbem s vestavnou krbovou vložkou je v podlaze zapuštěná pochozí skleněná deska z kaleného skla. Kuchyňská linka má masivní buková dvířka a vestavné nerezové spotřebiče. Obklad za kuchyňskou linkou je z kaleného skla. Z obývacího pokoje je výstup na terasu, ve dveřích je integrovaná plisovaná moskytiéra. Schodiště do patra je masivní z bukového dřeva.

Chodba s podestou v patře (12,4 m2) mají laminátovou plovoucí podlahu, stejně jako dva pokoje. Podesta je od schodiště oddělena pouze otevřeným regálovým systémem a celý koncept je tak velmi světlý a vzdušný. Podesta je užívána jako pracovní kout – je zde datový rozvod a TV rozvod. S jednoduchou sádrokartonovou konstrukcí je možné o tento prostor rozšířit jeden z pokojů. Pokoje mají rozměry 23 a 30 m2 a kterýkoli z nich je vhodný na vestavnou šatnu, příp. šatní skříň. Dům je možné dispozičně změnit z 3+kk na 4+kk. Z chodby je vstup na půdu. Půda má pochozí podlahu a slouží jako dodatečný úložný prostor. Horní koupelna (10 m2) má velkoformátové dlaždice a obklad. Má závěsné WC, široké umyvadlo, obezděnou rohovou vanu 150x150 cm a vestavný úložný prostor se zavěšenými skleněnými poličkami. Na všech střešních oknech jsou rolovatelné moskytiéry. Na střešních oknech na JV straně jsou vnější předokenní rolety, na střešních oknech na
SZ straně jsou vnitřní rolety.

Doporučujeme prohlídku. Kontaktujte majitele na 731634792 nebo tomas.niederle@centrum.cz.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+kk
plocha:
159 m²
cena:
4.499.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více