Prodej pozemku 1.300 m² bez realitky

Úhlová, Praha - Kunratice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej stavebního pozemku v Praze – Kunraticích 1300 m2.

Pozemek leží kousek od přírodního koupaliště Šeberák, na cca 15 metrů vysoké terénní vlně (skála), takže je z něj nádherný, exkluzívní výhled, zejména na Šeberák a jeho okolí. To, že pozemek leží na této skále a dále skutečnost, že z východní a západní strany je oddělen od sousedních pozemků...
Prodej stavebního pozemku v Praze – Kunraticích 1300 m2.

Pozemek leží kousek od přírodního koupaliště Šeberák, na cca 15 metrů vysoké terénní vlně (skála), takže je z něj nádherný, exkluzívní výhled, zejména na Šeberák a jeho okolí. To, že pozemek leží na této skále a dále skutečnost, že z východní a západní strany je oddělen od sousedních pozemků vysokým betonovým plotem, případně stavbou garáže zaručuje naprosté soukromí. Také okolí pozemku je klidné, nebudou Vás tu rušit projíždějící auta. Kunratice jsou rychle se rozvíjející částí Prahy, je tu veškerá občanská vybavenost, najdete tu kulturní vyžití, krásné prostředí Kunratického zámku, zámeckého parku, dále kostel, vyhlášené restaurace, blízkost Krčského lesa, všechno přitom v blízkém dosahu centra Prahy.

Na pozemku stojí stavby (finský dvojdomek + několik větších přístaveb, které je možné ponechat a použít, případně zbourat, zastavěná plocha cca 300 m2. Na pozemku jsou všechny inženýrské sítě 2x (na původní dvojdům).

Exkluzivní poloha v Praze - Kunraticích v blízkosti přírodního koupaliště, naprostý klid a soukromí, rychlá dostupnost do centra Prahy, v blízkosti nájezd na magistrálu, D1, pražský okruh R1 (ale v dostatečné vzdálenosti tak, aby doprava na nich nerušila).

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.300 m²
cena:
14.495.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více