Prodej domu 301 m² bez realitky

Pištěkova, Praha - Chodov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Celý dům je situován v klidné slepé ulici, v zeleni rodinných domů. Má malou předzahrádku, boční zahradní parkoviště pro 3 auta, (brána dálkově ovládaná) a prostorem před garáží. Z opačné strany ulice je menší uzavřená zahrada s maximálním soukromím a vzrostlou zahradou. Zahradní část domu je situována na jih, slunce na terasu a zahradu svítí od ranních...
Celý dům je situován v klidné slepé ulici, v zeleni rodinných domů. Má malou předzahrádku, boční zahradní parkoviště pro 3 auta, (brána dálkově ovládaná) a prostorem před garáží. Z opačné strany ulice je menší uzavřená zahrada s maximálním soukromím a vzrostlou zahradou. Zahradní část domu je situována na jih, slunce na terasu a zahradu svítí od ranních hodin až do večera.
V přízemí je chodba s předsíní, 2 místnosti, sociální zařízení - to je koupelna s WC a vanou, kotelna a velká dvougaráž. Mimo hlavní vstup do domu jsou z bočního parkovacího venkovního prostoru na zahradě další dveře jako samostatný vstup do domu. Do domu lze také vstupovat z dvojgaráže a vstupovat na zahradu. Chodby jsou prosvětleny okny po celé výšce domu a z boku domu.
V 1.patře se nachází chodba s oknem, obytný pokoj s kuchyní s výstupem francouzským oknem na velkou terasu na zahradu, pracovna, WC s bidetem zvlášť a koupelna se sprchou.
Ve 2.patře se nachází chodba s oknem, 2 velké ložnice, jedna se vstupem na průběžný balkon do zahrady, pracovna, koupelna s vanou, WC a bidetem.
Po schodech se vychází na horní střechu, na kterou je připravena studie architekta na výstavbu další bytové jednotky s terasou. (jsou připraveny přípojky kanalizace, vody a topení pro možnou nástavbu).
Dům byl navržen na zřízení dvou samostatných bytových jednotek se samostatným vstupem ze schodiště.
Technický stav: dům je cca 25 let starý, postavený z keramických materiálů (cihel).
Vytápění domu – plynový kotel, radiátory v kombinaci s podlahovým topením ve všech koupelnách, na WC, v obývacím pokoji a jedné ložnici. V kotelně je nový plynový kotel Dakon. K ohřevu teplé vody slouží samostatný plynový bojler. Celý dům je zabezpečen bezpečnostním systémem napojeným na pult centrální ochrany. Před rokem byla provedena celková rekonstrukce fasády domu včetně zateplení, výměny některých oken, opravy ploché střechy a výměny veškerých klempířských prvků. Nově byla opravena i velká terasa a horní průběžný balkon.Vjezd ke garážovému stání je na elektrický pohon s dálkovým ovládáním.
Na zahradě je umístěn mobilní venkovní bazén s ohřevem vody jak solárním panelem, tak tepelných čerpadlem.
Poloha - 2 stanice autobusem od metra Opatov, k prodejně Albert a Penny market cca 5min, do Hostivařského parku 5minut, dálnice směr Brno i Praha cca 1 km.
Celková cena zahrnuje: dům, pozemek, zařízení kuchyně,vč. vestavěných spotřebičů, vestavěné skříně, bazen s příslušenstvím
zobrazit celý popis
The whole house is situated in a quiet cul-de-sac, in green houses. It has a small front garden, side garden parking for 3 cars (remote-controlled gate) and the space in front of garage. From the other side of the street is a small enclosed garden with maximum privacy and grown garden. Garden of the house is situated to the south, the sun on the patio and garden lights from morning until...
The whole house is situated in a quiet cul-de-sac, in green houses. It has a small front garden, side garden parking for 3 cars (remote-controlled gate) and the space in front of garage. From the other side of the street is a small enclosed garden with maximum privacy and grown garden. Garden of the house is situated to the south, the sun on the patio and garden lights from morning until evening.
The ground floor is a hallway with entrance hall, 2 rooms, bathroom - a bathroom with toilet and bath, boiler room and large double garage. Outside the main entrance to the house side of the parking space outside in the garden next door as a separate entrance to the house. The house can also enter the double garage and enter the garden. Corridors are lit windows throughout the building height and side of the house.
The 1st floor is a hallway window, living room and kitchen with French doors exit to a large terrace to the garden, study, separate toilet with bidet and bath with shower.
The 2nd floor is a hallway window, 2 large bedrooms, one with access to a balcony running the garden, study, bathroom with bath, toilet and bidet.
The stairs are based on the top roof to which the architect is ready to build additional housing units with a terrace. (Ready sewer connections, water and heating for a possible body).
The house was designed to establish two separate housing units with a separate entrance from the staircase.
Condition: house is about 25 years old, built from ceramic materials (bricks).
House Heating - gas boiler, radiators in combination with underfloor heating in all bathrooms, toilet, living room and one bedroom. The boiler is a new gas boiler Dakon. The hot water is a separate gas boiler. The whole house is secured by a security system connected to central security. A year ago, has made an overall reconstruction of the facade, including insulation, replacement of some windows, flat roof repair and exchange of all plumbing components. Newly been repaired and a large terrace and top continuous balkon.Vjezd to garážovému standing on an electric drive with remote control.
The garden is located mobile outdoor pool with heated water as a solar panel and heat pump.
Location - 2 bus from the metro station Opatov to store and Albert Penny market about 5 minutes to 5 minutes Hostivař park, motorway towards Brno and Prague, about 1 km.
The total price includes: house, land, equipment, kitchen, incl. built-in appliances, built-in wardrobes, swimming pool with accessories
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
301 m²
cena:
13.860.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více