Prodej domu 280 m² bez realitky

Podhoří, Zlín - Prštné, Zlínský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Velký RD cca 5 minut od centra města Zlína
( po rekonstrukci v letech 2005 - 2010 ), velikostí vhodný pro komerční využití či jako soukromá rezidence. V minulých letech zde bylo úspěšně provozováno ubytovací zařízení pro vysokoškolské studenty. Je situován přibližně 10 minut chůze k budově univerzity nebo 5 minut jízdy trolejbusem. Využití je vhodné také na...
Velký RD cca 5 minut od centra města Zlína
( po rekonstrukci v letech 2005 - 2010 ), velikostí vhodný pro komerční využití či jako soukromá rezidence. V minulých letech zde bylo úspěšně provozováno ubytovací zařízení pro vysokoškolské studenty. Je situován přibližně 10 minut chůze k budově univerzity nebo 5 minut jízdy trolejbusem. Využití je vhodné také na reprezentativní sídlo firmy, obchodní prostory či například ordinace. Kromě dvou obytných podlaží o celkové rozloze cca 140m2 je k dispozici také suterén ( bezbariérový vstup z příjezdové cesty ) o ploše cca 70m2, kde byla započata rekonstrukce k
obytným či komerčním účelům a podkroví o stejné rozloze. Nemovitost je situována přímo u zastávky MHD, v pěší vzdálenosti veškerá občanská vybavenost: supermarkety, pošta, lékaři, škola, školka atd. V interiéru je řada zajímavých úprav, ke kterým patří například kuchyň či chodba v lámaném kameni ( všechna 4 podlaží ) s panoramatickou obrazovou tapetou. V obou koupelnách jsou rohové vany. V suterénu je již připravena kompletní koupelna, je třeba pouze dokončit obklady.
Plocha pozemku je zhruba 600m2, přičemž zastavěná
plocha je 169m2. Je zde tedy prostor pro případnou přístavbu. Vytápění je kotlem na plyn a je možné vytápění také tuhými palivy.
Odhadní cena nemovitosti před rekonstrukcí chodby a suterénu byla 5,2 mil. korun. Na nemovitosti neváznou žádné dluhy,pouze řádně splácená hypotéka, které nyní končí fixace a je možné její převzetí či vyplacení. Na prodej spěcháme z rodinných důvodů, při rychlém jednání je cena domu 4,25 mil. korun.
RK nevolat, prosím.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
280 m²
cena:
4.250.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více