Pronájem rekreačního objektu 550 m² bez realitky

Praha - Žižkov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím pronájem zahrádky cca 550 m2, která je v zahrádkářské kolonii č. 72 Praha 3 Balkán. Na satelitním snímku se jedná při prodloužení ulice Hraniční severním směrem o druhou zahrádku od hlavního plotu. Voda je zavedena. Pronájem je časově neomezen, protože zahrada je dle schváleného územního plánu v trvale zeleném pásmu Prahy. Nájem je standardní jako...
Nabízím pronájem zahrádky cca 550 m2, která je v zahrádkářské kolonii č. 72 Praha 3 Balkán. Na satelitním snímku se jedná při prodloužení ulice Hraniční severním směrem o druhou zahrádku od hlavního plotu. Voda je zavedena. Pronájem je časově neomezen, protože zahrada je dle schváleného územního plánu v trvale zeleném pásmu Prahy. Nájem je standardní jako všude v Praze 11 Kč m2 za rok Magistrátu Prahy. K srovnatelnému pronajmu zahrádky za Prahou je nutno připočítat vysokou cenu PHM za dopravu.
Odstupné nejvyšší nabídce reflektuje kvalitně ručně provedené terénní úpravy - terasy s cca 40 cm ornice, 50 vzrostlých stromu a sklep na ovoce, na který lze postavit chatku.
Jaká je Vaše představa o výši odstupného?
Jirka
724 936 105
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
550 m²
cena:
40.000 Kč
poplatky:
11 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více