Prodej rekreačního objektu 77 m² bez realitky

Horní Lánov, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Chalupa s pozemky na výjimečném místě v srdci Krkonoš.

Chalupa nad Dolním Dvorem hledá majitele, který ji bude mít rád.

Dům s krásným výhledem do kraje se nachází na jižní stráni obklopené lesy a loukami. Umístění na samotě v srdci Krkonoš jej předurčuje pro milovníky klidu, ticha a přírody.

Dům je vhodný pro rekreaci i trvalé bydlení. K prodeji je...
Chalupa s pozemky na výjimečném místě v srdci Krkonoš.

Chalupa nad Dolním Dvorem hledá majitele, který ji bude mít rád.

Dům s krásným výhledem do kraje se nachází na jižní stráni obklopené lesy a loukami. Umístění na samotě v srdci Krkonoš jej předurčuje pro milovníky klidu, ticha a přírody.

Dům je vhodný pro rekreaci i trvalé bydlení. K prodeji je nabízen společně s okolními pozemky o rozloze 7900 m2. Příjezd k domu je po vlastních pozemcích, nebo přes pozemky s věcným břemenem (právo jízdy a chůze). V létě je možný příjezd autem až k domu, v zimním období je vhodný skútr či terénní čtyřkolka s parkováním auta cca 500 m od domu. Centrum obce Dolní Dvůr se nalézá 1,5 km od domu.

Zděný, bíle omítnutý dům s eternitovou střechou byl kolaudován v roce 1988.
V přízemí je kuchyň, navazující velký obývací pokoj s krbovými kamny, koupelna s WC, spíž pod schody a dílna. V prvním patře se nacházejí 4 obytné místnosti a WC. Ve střeše jsou dále velké půdní prostory. K domu je přistavěný dřevník.
V letech 2006 – 2009 proběhla částečná rekonstrukce domu - zaizolování půdy, nová krbová kamna, nové podlahy v kuchyni a v obývacím pokoji. Místnosti jsou obloženy palubkami, poválkami a kamenem. Podlahy jsou kamenné a prkenné, v kuchyni je PVC a v koupelně a v předsíni dlažba. Dům je stavebně technicky v pořádku a nevyžaduje žádné větší investice.

Kolem domu jsou vzrostlé listnaté stromy a nedaleko protéká potůček, na kterém je malé jezírko (možný chov pstruhů). U domu je vybudované posezení u kamenného ohniště, hřiště a houpačky pro děti. V zahradě jsou ovocné a okrasné stromy.

Zastavěná plocha: 77 m2
Vytápění domu: krbová kamna na dřevo
Voda: z vlastní studny, v kojenecké kvalitě
Ohřev vody: kombinovaný bojler
Odpady: septik+trativod
Elektřina : 220/380
Plyn: ne
Připojení k internetu: ano
Televize a SAT: ano.

Hodnocení lokality: výjimečně krásná a klidná lokalita, kterých v Krkonoších už mnoho nezbývá. Nádherné čisté prostředí pro děti, možnost pěších i lyžařských výletů, houbaření, toulání. Místo, kde můžete zapomenout na rušný svět.

Kontaktujte mě emailem na: radka_s@yahoo.com nebo na telefonu 604996617.
zobrazit celý popis
Weekend house with parcels of land in a very special place in the heart of the Krkonoše mountains.

A weekend house with parcels of land above the village of Dolni Dvur is looking for a new owner who will love it.
The house with a beautiful view is located on a south-facing hillside, surrounded by woods and parcels of land belonging to the house. Hidden in the heart of the Krkonoše...
Weekend house with parcels of land in a very special place in the heart of the Krkonoše mountains.

A weekend house with parcels of land above the village of Dolni Dvur is looking for a new owner who will love it.
The house with a beautiful view is located on a south-facing hillside, surrounded by woods and parcels of land belonging to the house. Hidden in the heart of the Krkonoše mountains, it is ideal for those looking for peace & quiet.
The house is offered with area of land 7900 m2.
The house can be used for weekends & holidays as well as for all-year living. The house can be accessed via your own parcels or via parcels with right of user (right to walk & drive). In summer, the house can be reached by car; in winter, the car can be parked about 500 m from the house and a snowmobile or an off-road four-wheeler are useful.
The centre of the village of Dolni Dvur is about 1,500 m away.

The brickwork, white-painted house with eternit roof was built in 1988.
On the groundfloor, there is a kitchen with adjoining large living room with a fireplace, a bathroom with toilet, a pantry under the staircase and a workroom.
There are four bedrooms and a toilet on the first floor and a spacious attic under the roof. A woodshed was built next to the house.
The house was partly renovated in 2006-2009 – attic insulation, new fireplace and new flooring in the kitchen and the living room. The walls are faced with wooden boards and stone. The floorings are made of stone and planks, there is PVC in the kitchen and paving in the bathroom and the hallway. The house is in a good technical condition and does not require any major investments.

The house is surrounded by large deciduous trees and there is a creek with a small lake (trouts can be kept here). You can sit outside around a fireplace made of stone and the children will enjoy the playground with swings. There are fruit trees and decorative trees in the garden.
Area: 77 m2
Heating: woodburning stove
Water source: the house has its own well (high-quality water suitable for infants)
Water heating: combined boiler
Outlet: cesspit+blind drain
Electricity : 220/380
Gas: no
Internet access: yes
TV and SAT: yes
Locality: an exceptionally charming and quiet place, one of the few remaining in the Krkonoše mountains. Wonderful and clean environment for children, plenty of hiking and skiing possibilities, mushroom picking, wandering. A place where you can truly forget about the world out there.

Please contact me via email on radka_s@yahoo.com or via cell phone +420 604 996 617 (English spoken).
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
5+1
plocha:
77 m²
cena:
1.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více