Pronájem bytu 1+1, 25 m² bez realitky

Nad sokolovnou, Praha - Podolí

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Bezproblémové a klidné bydlení v atraktivní čtvrti Praha 4 – Podolí. Byt 1+1 o 25 m2 v přízemí v cihlovém menším činžovním domě v tiché ulici, byt je situován na jih, je světlý a prosluněný, komplet zařízen včetně ledničky a pračky (vybaveno nábytkem pro 1 osobu, po dohodě s majitelkou je možná úprava pro 2 osoby). V domě je kabelový příjem UPC,...
Bezproblémové a klidné bydlení v atraktivní čtvrti Praha 4 – Podolí. Byt 1+1 o 25 m2 v přízemí v cihlovém menším činžovním domě v tiché ulici, byt je situován na jih, je světlý a prosluněný, komplet zařízen včetně ledničky a pračky (vybaveno nábytkem pro 1 osobu, po dohodě s majitelkou je možná úprava pro 2 osoby). V domě je kabelový příjem UPC, bezproblémové parkování (není omezeno zónou). Stačí se nastěhovat.
Motto: Kvalita bydlení nespočívá pouze v metrech čtverečních. Dům se nachází blízko oblíbeného plaveckého stadionu Podolí a nových cyklostezek podél Vltavy, spojení do centra 4 stanice tramvají po nábřeží (zastávka 2 min. od domu). Navíc příjemná a bezkonfliktní majitelka.
Možnost nastěhování –ihned.

Cenové relace:
Nájem 8.000,- Kč měsíčně + poplatky za služby 500.- (voda, odpad, úklid a osvětlení domu). Elektro a plyn si nájemník převede na sebe a zálohově platí dodavateli energií.
Nutný depozit (vratná částka) ve výši 1 měsíčního nájmu.

zobrazit celý popis
A quiet living space in an attractive area of Prague 4 - Podolí. A flat 1+1 (25 m2) in a groundfloor of the older apartment block in a quiet street, situated to the south, the studio is light and sunny, fully furnished and equipped, fridge and washing machine inclusive (furnished for 1 person, after agreement with the owner an arrangement for 2 persons is possible), UPC cable connection...
A quiet living space in an attractive area of Prague 4 - Podolí. A flat 1+1 (25 m2) in a groundfloor of the older apartment block in a quiet street, situated to the south, the studio is light and sunny, fully furnished and equipped, fridge and washing machine inclusive (furnished for 1 person, after agreement with the owner an arrangement for 2 persons is possible), UPC cable connection (Internet etc.). Easy parking in the street (unrestricted zone).
Motto: Quality living doesn't just come in square metres. The studio flat is located near the favourite swimming pool in Podolí and near new routes for biking and in-line skating along the Vltava river. Easy reaching of the city centre by tram - 4 stops to the National Theatre, tramstop 2 mins from the house. Moreover: a pleasant and charming owner, without any problems.
Available for rent immediately.

Payment:
Lease amount: 8.000.- CZK per month + 500.- CZK for the house services (water and sewerage, garbage, cleaning and lighting of the common areas) as deposit per month + all electricity and gas bills will be paid by the Lessee directly to the energy suppliers.
A refundable deposit of 8.000.- CZK is required.

show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
25 m²
cena:
8.000 Kč
poplatky:
500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více