Prodej domu 323 m² bez realitky

Martinovská, Ostrava - Martinov ve Slezsku, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 Budova vhodná pro sklad, resp. lehkou výrobu včetně kancelářského a sociálního zázemí. Možnost adaptace půdního prostoru. Užitná plocha 323 m2. Poloha ve výhodné lokalitě, na kraji města s rozšiřující se okolní bytovou výstavbou. Výborná dostupnost (včetně MHD), velké prostory i příjezdová cesta, nakládací rampa. Parkování na vlastním pozemku, dostupné...
 Budova vhodná pro sklad, resp. lehkou výrobu včetně kancelářského a sociálního zázemí. Možnost adaptace půdního prostoru. Užitná plocha 323 m2. Poloha ve výhodné lokalitě, na kraji města s rozšiřující se okolní bytovou výstavbou. Výborná dostupnost (včetně MHD), velké prostory i příjezdová cesta, nakládací rampa. Parkování na vlastním pozemku, dostupné přímo z hlavní ulice. Elektřina, voda, plyn. Součástí je prodej i pozemku u výměře 1801 m2 (dvůr), další budova se nacházející na tomto pozemku a 50 % pozemku parc. č. 2943.
Cena za celý soubor nemovitostí 5,15 mil. Kč.
zobrazit celý popis
Building convenient for storage purposes, light industry also possible. Parking on own ground + direct access from the main street. The buy includes also ground with 1801 m2 and another building in the premises.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
1+kk
plocha:
323 m²
cena:
5.150.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více