Prodej rekreačního objektu 185 m² bez realitky

Svatý Jan nad Malší, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedná se o stávající rekreační objekt č.p. 62 s možností trvalého bydlení a sousední pozemky:

• st. 95/1 90 m2 chalupa
• st. 95/2 95 m2 chalupa
• st. 94 226 m2 zahrada
• 4578/1 74 m2 zahrada
• 4578/2 47m2 zahrada
• 4576 131 m2 zahrada

Vše obec a katastrální území: Svatý Jan nad Malší
Nemovitosti jsou dle výpisů z KN prosté práv třetích...
Jedná se o stávající rekreační objekt č.p. 62 s možností trvalého bydlení a sousední pozemky:

• st. 95/1 90 m2 chalupa
• st. 95/2 95 m2 chalupa
• st. 94 226 m2 zahrada
• 4578/1 74 m2 zahrada
• 4578/2 47m2 zahrada
• 4576 131 m2 zahrada

Vše obec a katastrální území: Svatý Jan nad Malší
Nemovitosti jsou dle výpisů z KN prosté práv třetích osob či jiných omezení.

Nemovitosti leží při jihovýchodním okraji obce Svatý Jan nad Malší ve staré zástavbě v klínu dvou místních komunikací. Objekt je napojen na obecní vodovod i jednotnou kanalizaci vlastní přípojkou, dále je napojen na elektrickou síť 230/400 V, plynovodní přípojka není.
V chalupě se nachází obývák, pokoj a kuchyně, půda (s možností vestavby podkroví), prostorná stodola, dílna, kůlna, vinný sklep a chlívek. Dvůr sevřený kůlnou, stodolou a obytnou částí je částečně vybetonován (dnes již zvětralý beton) s možností vybourání a nahrazení trávníkem.

Objekt je ze smíšeného kameno-cihelného zdiva. Okna objektu jsou dřevěná špaletová. Rozvod elektro hliníkový. Vytápění lokálním topidlem na tuhá paliva. WC suché. Ohřev vody průtokovým ohřívačem s min. retencí. Nášlapná vrstva podlah převážně linoleum. Strop povalový s podbitím rákosovou rohoží a omítkovinou s malbou. Střecha sedlová s keramickou pálenou taškou.

V objektu se nachází starý sporák a kuchyňská linka, ve stodole a v kůlně jsou umístěny šatní skříně a palivové dříví.

Nemovitosti se nachází v obci Svatý Jan nad Malší, který leží cca 20 km jižně od Českých Budějovic, cca 20 km východně od Českého Krumlova, 15 km severně od Kaplice a 11 km severovýchodně od Trhových Svinů. Obec o 530 obyvatelích (prům. věk 41 let), která byla v roce 1997 vyhlášena Vesnicí roku České republiky, je situována na vrcholu kopce o nadmořské výšce cca 614 m.n.m. , což zaručuje překrásný panoramatický výhled na šumavské podhůří, Blanský les, Slepičí i Novohradské hory.

Svatý Jan je východiskem mnoha značených turistických i cyklotras. V okolí se nacházejí jak přírodní skvosty (Blanský les, Slepičí hory, vodní dílo Římov), technické památky (Borovanský mlýn, koněspřežní železnice v Holkově), historické budovy (zřícenina hradu Velešína či Pořešína), ale například i církevní památky (křížová cesta a poutní místo v Římově).

Pro školní děti obec zřídila jednu základní školu nižšího stupně a rodiče malých dětí mohou také využít mateřskou školu. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hriště. Dále bychom v obci našli knihovnu, kostel Sv. Jana Nepomuckého a hřbitov. V obci Svatý Jan nad Malší má ordinaci jeden praktický lékař. Z další občanské vybavenosti jmenujme poštovní úřad. Místní obyvatelé mohou využívat kanalizaci i veřejný vodovod. Každoročně se v obci koná oslava masopustu, pouť či závody veteránů.

Kontakt na majitele: Hana Šítalová, tel.: 732 206 107, email: hana.sitalova(zavinac)seznam.cz
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
2+1
plocha:
185 m²
cena:
900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více