Prodej domu 147 m² bez realitky

Uhy, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům se nachází 30km (20 minut jízdy po dálnici D8) severně od Prahy, v příjemné části obce. Okna obytných místností jsou situována na jih. Převážná část interiéru byla zrekonstruována.V domě je 2x koupelna a 2x WC, což umožňuje využití pro dvougenerační bydlení. Půdní prostory lze využít pro vestavbu podkroví. Na pozemku se nachází zděná garáž a zděný...
Dům se nachází 30km (20 minut jízdy po dálnici D8) severně od Prahy, v příjemné části obce. Okna obytných místností jsou situována na jih. Převážná část interiéru byla zrekonstruována.V domě je 2x koupelna a 2x WC, což umožňuje využití pro dvougenerační bydlení. Půdní prostory lze využít pro vestavbu podkroví. Na pozemku se nachází zděná garáž a zděný přístřešek dříve využívaný jako dílna včetně sklepa. Tyto stavby však nejsou udržované, jelikož bylo zamýšleno jejich odstranění. Na zahradě jsou čtyři vzrostlé ořešáky a udržovaný travní porost. V obci je prodejna potravin, restaurace, hřiště, kulturní dům, lékařská ordinace. Škola a školka je v sousedním městě Velvary vzdáleném 4km, kam děti dojíždí autobusem.
zobrazit celý popis
The house is located 30 kilometers (20 minute drive on highway D8) north of Prague, in a pleasant part of the village. The windows of habitable rooms are located to the south. Most of the interior was zrekonstruována.V house has 2 bathrooms and 2 toilets, which can be used for duplex housing. Attic spaces can be used for building attic. The village provides free waste removal and sewage charges...
The house is located 30 kilometers (20 minute drive on highway D8) north of Prague, in a pleasant part of the village. The windows of habitable rooms are located to the south. Most of the interior was zrekonstruována.V house has 2 bathrooms and 2 toilets, which can be used for duplex housing. Attic spaces can be used for building attic. The village provides free waste removal and sewage charges free.
The property is a brick garage and brick shed formerly used as a workshop, including the basement. These buildings are not maintained as it was intended to remove them. In the garden there are four full-grown walnuts and maintained grassland. There is a grocery, restaurant, playground, community center, medical clinic. School and kindergarten in a neighboring city Velvary 4 km away, where children commute by bus.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+1
plocha:
147 m²
cena:
2.900.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více