Pronájem domu 210 m² bez realitky

Hradní, Jenštejn, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Netradiční dům s pultovou střechou ukončenou nad otevřenou terasou.
Vstup do domu je řešen přes zádveří, ze kterého je zároveň možné projít do garáže, samostatného WC a chodbou dále do domu. Velké dvoukřídlé dveře vedou z chodby do obytné místnosti s kuchyňským koutem. Zde je možné instalalovat krb. Za kuchyňským koutem je umístěna koupelna a WC. Obytná...
Netradiční dům s pultovou střechou ukončenou nad otevřenou terasou.
Vstup do domu je řešen přes zádveří, ze kterého je zároveň možné projít do garáže, samostatného WC a chodbou dále do domu. Velké dvoukřídlé dveře vedou z chodby do obytné místnosti s kuchyňským koutem. Zde je možné instalalovat krb. Za kuchyňským koutem je umístěna koupelna a WC. Obytná místnost je prosvětlena prosklenou průchozí stěnou. Chodba v přízemí je zakončena schodišťovou halou, odkud je možné projít dveřmi na zahradu.
V patře je ze schodiště přímý vstup do rozhlehlé obytné místnosti s kuchyňským koutem a přístupem do ložnice, která má samostatnou koupelnu s vanou a WC. Vedle schodiště se nachází komora, v níž je umístěn plynový kotel.
Výstup ze schodiště v podkroví je do rozlehlé obytné haly, z níž je přístup do velké koupelny s vanou a do dvou ložnic vedoucích na společnou otevřenou terasu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
210 m²
cena:
7.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více