Prodej bytu 2+kk, 35 m² bez realitky

Novákových, Praha - Libeň

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Velmi pěkný světlý luxusní byt loftového typu v osobním vlastnictví ve 2.patře novostavby z roku 2006, orientovaný na jih do klidného zeleného vnitrobloku. Byt má vysoký strop - 4,5m s vestavěným dřevěným patrem ve výšce 2,5m nad částí bytu (10 m2). Spodní část bytu o ploše 25 m2 tvoří koupelna společná s toaletou, obývací místnost s kvalitní plovoucí...
Velmi pěkný světlý luxusní byt loftového typu v osobním vlastnictví ve 2.patře novostavby z roku 2006, orientovaný na jih do klidného zeleného vnitrobloku. Byt má vysoký strop - 4,5m s vestavěným dřevěným patrem ve výšce 2,5m nad částí bytu (10 m2). Spodní část bytu o ploše 25 m2 tvoří koupelna společná s toaletou, obývací místnost s kvalitní plovoucí podlahou a kuchyňským koutem a horní patro s prostornou vestavěnou šatnou slouží jako ložnice. Do patra vedou široké pohodlné schody, velké okno do vnitrobloku je dřevěné.

Byt vyzařuje příjemnou energii a díky vysokému stropu je velmi vzdušný. Přesto je díky výbornému zateplení celého domu nízkoenergetický a v zimě není třeba kromě dní s nejvyššími mrazy topit. Součástí vybavení bytu je na míru vyrobená knihovna pod schody a kuchyňská linka.

V domě jsou futuristické garáže s parkováním na hydraulických zdvižích. Parkovací místo je možné pronajmout za cca 2000 Kč/měs. Sousedé jsou vesměs mladí a bezproblémoví lidé.

Dostupnost MHD je příkladná - v docházkové vzdálenosti cca 2 minuty je stanice metra "B" Palmovka, 8 linek tramvají a autobusy. Spojení autem je výborné do několika směrů - v blízkosti budoucí vnitřní městský okruh, křižovatka Balabenka. V okolí je veškerá občanská vybavenost, pošta i úřady.

K nastěhování: 1/7/2009
zobrazit celý popis
Lovely sunny luxurious loft on the 2nd floor of a "Best of realty 2006" awarded building, held as a private property. Oriened south to a quiet private yard. Total ceiling height of 4.5m is partly split in 2.5m with a built-in wooden floor (10 m2). The base floor of the apartment is sized 25 m2 and consists of a joint bathroom and lavatory, kitchenette and a living room. Wide comfortable stairs...
Lovely sunny luxurious loft on the 2nd floor of a "Best of realty 2006" awarded building, held as a private property. Oriened south to a quiet private yard. Total ceiling height of 4.5m is partly split in 2.5m with a built-in wooden floor (10 m2). The base floor of the apartment is sized 25 m2 and consists of a joint bathroom and lavatory, kitchenette and a living room. Wide comfortable stairs lead to upper floor with a spacey built-in closet. This floor is used as a bedroom. Big window pointing to the yard is made from wood.

High ceiling makes this apartment feel bigger and a very nice place for living. Thanks to high quality isolation, it meets the low-energy consumption standard with heating turned on only during the very few coldest winter days. Furniture includes made-to-measure bookcase under the stairs, another one next to the window and a kitchen unit.

The building equipment includes futuristic parking lot with multi-level parking places built on hydraulic lifts. Parking place is available for rental at 2000 CZK/month. The neighbors are mostly young trouble-free people, partly foreigners.

Great options of public transport are available in a very near distance. Metro "B" Palmovka station is placed 2 minutes walking from the building. Other tram and bus lines are also near. Few nearby major streets allow an easy connection by car to several directions, including the inner-city ring in the future. All kinds of shops, restaurants and offices are placed in the walking distance. In general, very good connection to the city center and also other parts of Prague.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
35 m²
cena:
2.450.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více