Pronájem bytu 3+1, 127 m² bez realitky

Na Dionysce, Praha - Dejvice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím jako přímý majitel k dlouhodobému pronájmu moderní luxusní reprezentativní byt o výměře 127 m2 v ulici Na Dionýsce na Praze 6. Byt je tichý, prostorný, slunečný a nachází se v 2NP bytového domu. Dispozice 3+1 - byt tvoří velká vstupní hala s šatníkem, prostorný obývací pokoj s pianem a vstupem na hlavní balkon, luxusní prostorná kuchyně s plně...
Nabízím jako přímý majitel k dlouhodobému pronájmu moderní luxusní reprezentativní byt o výměře 127 m2 v ulici Na Dionýsce na Praze 6. Byt je tichý, prostorný, slunečný a nachází se v 2NP bytového domu. Dispozice 3+1 - byt tvoří velká vstupní hala s šatníkem, prostorný obývací pokoj s pianem a vstupem na hlavní balkon, luxusní prostorná kuchyně s plně zařízenou kuchyňskou linkou (kamenná deska, sklokeramická deska, odsavač par, lednice, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, elektrická trouba). Kuchyň má vstup na balkonek a může sloužit i jako jídelna. Dále luxusní prostorná koupelna obložená mramorem se sprchou a vanou, pračkou, samostatným WC a bidetem a přímým vstupem do ložnice. Dále hala-jídelna a ložnice orientována do klidného vnitrobloku se zahradou se vstupem na balkon. Další vybavení: TV přípojka, rychlé připojení k Internetu, telefonní přípojka. Na podlahách jsou parkety a mramor. Z oken krásný výhled na ulici z kuchyně a obývacího pokoje, ložnice a druhý pokoj mají výhled do zahrady. K dispozici je tiché zahradní atrium s parkem a altánem a posezením u grilu na vlastním pozemku. Parkování u domu, možnost využití sklepa. Dům je čistý udržovaný a bydlí zde pouze slušní lidé.

Velmi klidná lokalita nedaleko parku Stromovka (1 km) a Šáreckého údolí (1 km). Vynikající dostupnost MHD: autobusová zastávka: Na Santince, 1 min, tramvajová zastávka: Zelená 4 min, Metro Dejvická: 10 min. V blízkosti sportovní areály: Juliska, a Kotlářka s tenisovými kurty a posilovnou, bazén: koupaliště Petynka (1,5 km), poliklinika s lékárnou, pošta, banky a bankomaty, benzínová pumpa, obchody, restaurace, pizzerie, dětské hřiště, škola, školka, Dejvické divadlo a Národní technická knihovna.

Volný ihned.

V případě zájmu mě kontaktuje na e-mail: vozabovi@seznam.cz nebo na mobilní telefon 602 315 038
zobrazit celý popis
I offer as a direct owner the long-term lease of a modern luxury representative apartment with a floor area of 150 m2 in the street Na Dionýsce in Prague 6. The apartment is quiet, spacious, sunny and located in the 3rd floor of a residential building. Layout 3+1 - Apartment has a large entrance hall with wardrobe, spacious living room with a piano and access to the main balcony, luxurious...
I offer as a direct owner the long-term lease of a modern luxury representative apartment with a floor area of 150 m2 in the street Na Dionýsce in Prague 6. The apartment is quiet, spacious, sunny and located in the 3rd floor of a residential building. Layout 3+1 - Apartment has a large entrance hall with wardrobe, spacious living room with a piano and access to the main balcony, luxurious kitchen with a spacious fully equipped kitchen (stone slab, ceramic hob, cooker hood, fridge, freezer, dishwasher, microwave oven, electric oven). The kitchen has access to the balcony and can serve as a dining room as well. Furthermore, a spacious luxury marble bathroom with shower and bath, washer, separate toilet and bidet and direct entry into the bedroom. Than dining room, bedroom faces the courtyard with a garden and has an entrance to the balcony. Other amenities: TV connection, fast Internet connection, telephone connection. The floors are parquet and marble. Flat has a beautiful view of the street from the kitchen and living room windows, bedroom and second bedroom have views of the garden. There is a quiet garden courtyard with a park and gazebo with grill and sitting on their own land. Parking by the house, basement to use. The house is clean and maintained staying here only decent people.

Very quiet location near the park Stromovka (1 km) and the Šárka Valley (1 km). Excellent public transport: bus stop: Na Santince (1 min), a tram stop: Zelená (4 min), Metro: Dejvická (10 min). Near sports facilities: Juliska and Kotlarka with tennis courts and gym, swimming pool: swimming Petynka (1.5 km), a health center with pharmacy, post office, banks and ATM, gas station, shops, restaurants, pizzeria, playground, school, Preschool, Dejvické Theatre and the National Technical Library.

Available immediately.

If interested, contact me by e-mail: vozabovi@seznam.cz or mobile phone 602 315 038
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
127 m²
cena:
18.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více