Prodej domu 1.239 m² bez realitky

Velké Petrovice, Velké Petrovice, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

VÝRAZNÁ SLEVA 160 tisíc!!! Pouze za 1 740 000 bez poplatků!!!

http://prodejdomu.jetady.cz

Prodám nemovitost v obci Velké Petrovice
Rodinný dům je postaven na parcele st.č. 4 v k.ú. Velké Petrovice. Je situován na slunném místě v lokalitě se zástavbou rodinných domů v severovýchodní okrajové části obce Veké Petrovice, přímo u silnice směr Police nad Metují....
VÝRAZNÁ SLEVA 160 tisíc!!! Pouze za 1 740 000 bez poplatků!!!

http://prodejdomu.jetady.cz

Prodám nemovitost v obci Velké Petrovice
Rodinný dům je postaven na parcele st.č. 4 v k.ú. Velké Petrovice. Je situován na slunném místě v lokalitě se zástavbou rodinných domů v severovýchodní okrajové části obce Veké Petrovice, přímo u silnice směr Police nad Metují. Zastávka autobusové dopravy je přímo u domu. Vlakové nádraží Police nad Metují je do vzdálenosti 1km. Vjezd do garáže je přímo z hlavní silnice a vstup do domu je ze západní strany po asfaltové místní komunikaci, odbočením vlevo z hlavní silnice, směr Police nad Metují.

Popis majetko-právních vztahů
Nemovitost je zapsána na LV č.11 bez omezení vlastnického práva

Popis dispozice
Dům je volně stojící, částečně podsklepený, přízemní s využitým podkroví.
Konstrukce a vybavení: dům je založen na betonových základových pásech, s částečně vloženou izolací proti zemní vlhkosti. Hlavní nosná konstrukce je cihelné zdivo tl. 60 a 45 cm. Strop je nad suterénem z cihelných kleneb do ocelových I profilů, nad přízemím je dřevěný trámový s rovným podhledem, schodiště je betonové.

Zastřešení domu tvoří dřevěný krov vaznicové soustavy s krytinou z pálených tašek. Část oken je plastových, část dvojitých dřevěných. Vytápění domu je ústředním teplovodním topením s kombinovaným kotlem na tuhá paliva a elektro.

V roce 2006 byla zahájena rekonstrukce, při níž byly opraveny vnitřní omítky, provedena výměna elektroinstalace, výměna oken, venkovních dveří a garážových vrat, výměna ústředního topení včetně kotle, nové betonové podlahy a sádrokartonové podhledy, část vodorovné izolace proti zemní vlhkosti a nová podlaha terasy nad garáží z keramické dlažby v celkovém nákladu více než 500 tisíc korun.

Dispozice
» suterén: garáž, uhelna, kotelna a sklad
» přízemí: zádveří, chodba se schodištěm, obývací pokoj, ložnice, kuchyň s jídelnou se vstupem na venkovní terasu, koupelna a WC
» podkroví: chodba se schodištěm, 2 pokoje a 3 půdní prostory

Technické údaje:
obec: Velké Petrovice, okr. Náchod

budova: volně stojící

číslo popisné: 45

typ bytové jednotky: 5+1

počet podlaží PP/NP: 1/2

zastavěná plocha 1NP: 185 m2

obestavěný prostor: 1239 m2

celková užitná plocha: 317 m2

garáž v objektu: ano

výměra pozemku: 676 m2

napojení na sítě: elektro, vodovod, kanalizace

K nastěhování: 30/03/2009
zobrazit celý popis
http://prodejdomu.jetady.cz

Sell a property in the village of Great Petrovice
Family house is built on a plot st.č. 4 k.ú. Great Petrovice. It is situated on the sunny spot on the site are houses built in the north-eastern boundary of the village veke Petrovice, directly to the road direction Police nad Metují. Municipal bus service is right at home. Train Station Police nad Metují is up...
http://prodejdomu.jetady.cz

Sell a property in the village of Great Petrovice
Family house is built on a plot st.č. 4 k.ú. Great Petrovice. It is situated on the sunny spot on the site are houses built in the north-eastern boundary of the village veke Petrovice, directly to the road direction Police nad Metují. Municipal bus service is right at home. Train Station Police nad Metují is up to 1km. Entry to the garage is directly from the main road and entrance to the house is from the western side of the local asphalt road turn left from the main road, Police nad Metují direction.

Description of the property-legal relations
The property is registered in the LV No.11 without limitation the right of ownership

Description disposition
The house is free-standing, partly podsklepený, recovered ground in the attic.
Construction and equipment: the house is based on the concrete strip foundation, with the partially embedded insulated against ground moisture. The main structure is brick masonry thickness. 60 and 45 cm. The ceiling is above the basement of cihelných arches in steel I sections, the ground floor is a wooden beamed ceiling with flat, is a concrete staircase.

Roofing the house consists of a wooden roof vaznicové system with coverings of burnt tiles. Part of it is plastic windows, part double wood. Heating the house is teplovodním central heating boiler with a combined solid fuel and electric.

In 2006 began the reconstruction, which were corrected for internal plaster, made the exchange of wiring, replacement of windows, exterior doors and garage doors, including replacement of central heating boilers, new concrete floors and plasterboard ceiling, part of the horizontal insulation against ground moisture and the new floor terrace above the garage of ceramic tiles in the total cost of more than 500 thousand crowns.

Layout
»Basement: garage, coal, boiler room and store
»Ground floor: zádveří, hallway with staircase, living room, bedroom, kitchen and dining room with entry to the outdoor terrace, bathroom and WC
»Floor: hallway with a staircase, 2 bedrooms and 3 attic rooms

Technical data:
Place: Great Petrovice, okr. Náchod

building: free-standing

number: 45

type of housing units: 5 +1

number of floors PA / NP: 1 / 2

1NP built-up area: 185 m2

enclosed volume: 1239 m2

total useful floor area: 317 m2

garage in the building: yes

land area: 676 m2

connection to the network: electrical, water supply, sewerage
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
1.239 m²
cena:
1.740.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více