Pronájem kanceláře 108 m² bez realitky

Radlická, Praha - Smíchov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Majitel administrativního objektu v ul. Radlická 37, Praha 5 pronajme velkoprostorovou kancelář (108 m2) + denní místnost (12 m2), včetně příslušenství - vybavená kuchyňka, 2x WC) = celkem 139 m2.
Kanceláře jsou ve 4 patře objektu se samostatným vstupem ze schodiště. Kompletní rekonstrukce nabízených prostor byla dokončena v září 2009. Je možné ponechat...
Majitel administrativního objektu v ul. Radlická 37, Praha 5 pronajme velkoprostorovou kancelář (108 m2) + denní místnost (12 m2), včetně příslušenství - vybavená kuchyňka, 2x WC) = celkem 139 m2.
Kanceláře jsou ve 4 patře objektu se samostatným vstupem ze schodiště. Kompletní rekonstrukce nabízených prostor byla dokončena v září 2009. Je možné ponechat stávající kancelářský nábytek. Úklid kanceláří v objektu je zajištěn 2x týdně úklidovou firmou.
Prostory jsou vybaveny vzduchotechnikou s klimatizací (chlazení). Vytápění je samostatným plynovým kotlem. Prostory jsou elektronicky zabezpečeny (EZS) v rámci ochrany celého objektu.
Možnost zřízení samostatných telefonních a datových linek.
Prostory mají samostatný plynoměr, podružný elektroměr a vodoměr - 1x ročně bude provedeno vyúčtování.
Nájemce si smluvně zajistí na své náklady odvoz a likvidaci živnostenského odpadu přímo s Pražskými službami v souladu se zákonem.
Nájemce si smluvně zajistí na své náklady potřebné telekomunikační služby (telefonní a datové linky apod.)
Objekt je cca 10 minut chůze od stanice metra B Smíchovské nádraží a přímo u zastávky tramvaje č. 7 - Braunova.
Parkování je ve dvoře objektu. V ceně nájmu je jedno parkovací stání a případně cena dalších stání je 1.000,-Kč/měsíc bez DPH za každé stání. Možné je také pronájem garážového stání v objektu vzdáleném cca 200 m. Cena pronájmu garážového stání je 2.000 Kč/měsíc bez DPH.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
108 m²
cena:
27.800 Kč
poplatky:
7.800 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
5
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více