Pronájem bytu 3+kk, 119 m² bez realitky

Nikolaje Alexejeviče Někrasova, Praha - Bubeneč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme pronájem půdního, mezonetového bytu 3+kk s terasou v Praze 6 Bubenči v blízkosti metra Dejvická. Residenční čtvrť Bubeneč nabízí kvalitní bydlení v klidném prostředí s kompletní občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností. V okolí se nacházejí školky, školy, parky (Stromovka 5 minut), dětská hřiště, restaurace, supermarkety (Billa, Albert) i...
Nabízíme pronájem půdního, mezonetového bytu 3+kk s terasou v Praze 6 Bubenči v blízkosti metra Dejvická. Residenční čtvrť Bubeneč nabízí kvalitní bydlení v klidném prostředí s kompletní občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností. V okolí se nacházejí školky, školy, parky (Stromovka 5 minut), dětská hřiště, restaurace, supermarkety (Billa, Albert) i specializované obchody s potravinami (italské, francouzské, japonské, britské).
Byt o dispozici 3+kk, má výměru 110 m2 + 9 m2 do dvora orientovaná terasa. Součástí bytu je 2 x WC, 2 x komora, kuchyňský kout vybaven varnou deskou a el. troubou. K dispozici je výtah, zabezpečení bytu, internet UPC.
Byt je nabízen jako částečně vybavený s možností dohody se současnými nájemci, na případném přenechání některého vybavení za odstupné (není podmínkou).
V případě zájmu mne kontaktujte na tel. 724652602
zobrazit celý popis
We offer for rent a duplex apartment 3 + kk with terrace at Prague 6 Bubenec near metro Dejvicka. Residential district Bubenec offers quality living in a peaceful environment with complete amenities and excellent transport links. The apartment is located near kindergartens, schools, parks (park Stromovka 5 minutes), playgrounds, restaurants, supermarkets (Billa, Albert) and specialized food...
We offer for rent a duplex apartment 3 + kk with terrace at Prague 6 Bubenec near metro Dejvicka. Residential district Bubenec offers quality living in a peaceful environment with complete amenities and excellent transport links. The apartment is located near kindergartens, schools, parks (park Stromovka 5 minutes), playgrounds, restaurants, supermarkets (Billa, Albert) and specialized food stores (Italian, French, Japanese, British).
The apartment has a floor area of 110 m2 + 9m2 terrace oriented to the courtyard. The apartment has 2 toilets, 2 chambers, kitchenette equipped with hob and electric oven. There is a lift, apartment security, the Internet UPC.
The apartment is offered as part furnished with the option of agreement with current tenants in eventual abandonment of some facilities for a compensation (not required).
In case of interest please call me on my cell phone +420724652602.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
119 m²
cena:
15.990 Kč
poplatky:
2.998 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
5
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více