Prodej rekreačního objektu 1.400 m² bez realitky

Frýdlant nad Ostravicí - Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme lukrativní lokalitu (pozemek + starší domek) vhodnou jako ideální stavební místo pro moderní rodinný dům, či k relaxaci ve stávajícím objektu. Domek vedený u obce jako trvalé popisné číslo (ne jako rekreační chatový objekt) v prestižní oblasti Nové Vsi u Frýdlantu je obklopen zahradou s ovocnými stromy a nabízí nádherný výhled na Beskydy a borové lesy....
Nabízíme lukrativní lokalitu (pozemek + starší domek) vhodnou jako ideální stavební místo pro moderní rodinný dům, či k relaxaci ve stávajícím objektu. Domek vedený u obce jako trvalé popisné číslo (ne jako rekreační chatový objekt) v prestižní oblasti Nové Vsi u Frýdlantu je obklopen zahradou s ovocnými stromy a nabízí nádherný výhled na Beskydy a borové lesy. Obecní voda, elektřina, plyn a podtlaková kanalizace jsou na hranici pozemku, stavbu nového rodinného domu lze zahajit ihned.

V blízkosti je řeka Ostravice, veškerá občanská vybavenost do pár kilometrů. Jednoduché a rychlé spojení za prací do Ostravy, F-M, atd. Ideální místo pro rodinu, čistý vzduch a zdravé prostředí. Stávající domek je bez sociálního vybavení (suché WC), disponuje elektrickým rozvodem 3x380V, venkovní studnou a oplocením.

Velikost pozemku přibližně 1400m2. Rozlohu lze upravit na přání kupujícího (pozemek je momentálně součástí mnohem vetší parcely), přesná velikost dle koncového zaměření geometrem.

Rovinatá parcela v klidném a slunném místě s celoroční dostupností po asfaltové, obecní komunikaci s pouze lokálním provozem.
Cena 1990000 Kč

Další informace na mobilním čísle 721 200 058.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.400 m²
cena:
1.480.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více