Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Jeseniova, Praha - Žižkov

75.000 Kč + 10.000 Kč

Popis

Nabízíme k prodeji či k pronájmu všestranně využitelný samostatně stojící objekt s užitnou plochou 570 m2 na lukrativním místě - Jeseniova, Praha3-Žižkov. V přízemí se nachází kanceláře, sociální zázemí a technické místnosti. Suterénu s výškou stropů 4,5m dominuje rozlehlý prostor o rozloze cca 6 x 30m, který je doplněn řadou menších místností. V objektu je dále garáž se čtyřmi parkovacími místy (možnost pronájmu dalších v sousedním objektu).

Dispozici obou pater je možné přizpůsobit, budova tak nabízí obrovskou variabilitu využití (zdrav. zařízení, hudební klub, fitness, provozovna, kanceláře, restaurace, výpočetní středisko, sklady, kombinace bydlení a podnikání). Pro představu jenom do suterénu lze umístit tři ricochetové kurty, 25m bazén, nebo dva menší promítací sály. Výhodou je vynikající akustická neprůzvučnost - možnost pořádání např. koncertů bez rušení okolí. Do budovy je zaveden vysokorychlostní datový optický kabel - v současnosti nejrychlejší dosažitelné datové připojení. Možnost vybudování serverovny či datacentra.

Budova je z roku 1986 ve velmi dobrém technickém stavu. Možnost využití střechy v celé ploše budovy, např. zahrada, terasa, tenisový kurt, případně parkoviště. V budoucnu možnost nástavby (nosnost stavebních konstrukcí pro 7 podlaží). Při pronájmu možnost odbydlení investic dle dohody. Lze dohodnout i krátkodobý pronájem části objektu.

Budova je situována v klidné lokalitě - na okraji parku Parukářka, v okolí se nachází luxusní rezidenční zástavba. Nabízí se i možnost přestavby na luxusní bydlení. Cca 5min chůze na frekventované zastávky MHD, odtud pár minut na metro Flora či Florenc.

Cena k jednání: 8.900.000,- ; 75.000,- Kč/měsíc

Kontaktujete přímo majitele. Pro zprostředkovatele: nabídněte svým klientům - možnost zajímavé provize. Veškeré informace včetně fotografií najdete na webu GLORIO. Přísný zákaz veřejné inzerce.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 152355
Typ nabídky: Pronájem
Typ nemovitosti: Nebytový prostor
Dispozice Ostatní
Plocha 570 m²
Cena: 75.000 Kč
Poplatky: 10.000 Kč
Město: Praha
Městská část: Žižkov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 756

Aktivních inzerátů
bez provize

9 595

Realizovaných obchodů
tento rok

461 496 818 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

75.000 Kč + 10.000 Kč