Pronájem bytu 2+kk, 42 m² bez realitky

Nad Kajetánkou, Praha - Břevnov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kompletně zařízený byt 2+kk/T s šatnou v pátém, nejvyšším patře cihlového domu s výtahem. Byt prošel celkovou rekonstrukcí v moderním designu (podhledy s bodovým osvětlením, radiátory s hladkou čelní deskou, luxfery atd.). Rozloha bytu je 42m² s orientací oken na východ, jih a západ. Byt disponuje prostornou terasou (38m²), která...
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kompletně zařízený byt 2+kk/T s šatnou v pátém, nejvyšším patře cihlového domu s výtahem. Byt prošel celkovou rekonstrukcí v moderním designu (podhledy s bodovým osvětlením, radiátory s hladkou čelní deskou, luxfery atd.). Rozloha bytu je 42m² s orientací oken na východ, jih a západ. Byt disponuje prostornou terasou (38m²), která nabízí výhled do zeleně i na Pražský hrad, Strahovský klášter nebo Petřínskou rozhlednu.

V bezprostředním okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost, zastávky tramvají a autobusů MHD do pěti minut, doba jízdy na metro 10 minut. V pěší dostupnosti je koupaliště Petynka, Břevnovský klášter, Ladronka, Petřín nebo Strahov. Optimální možnosti pro sport, procházky a relaxaci.

Dispozičně je byt vhodný pro partnerskou dvojici nebo jednotlivce. Možnost parkování před domem. UPC internet. Prosíme bez domácích mazlíčků. K nastěhování od října.

V případě zájmu o prohlídku prosím zašlete dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře.
zobrazit celý popis
We offer long-term rental of the fully furnished two-room apartment with a closet and terrace in the fifth and top floor with lift. The apartment was completely renovated in modern design (with ceiling spotlights, radiator with a smooth front panel, glass blocks, etc.). Area apartment is 42m² with windows oriented to the east, south and west. The apartment has a spacious terrace (38m²), which...
We offer long-term rental of the fully furnished two-room apartment with a closet and terrace in the fifth and top floor with lift. The apartment was completely renovated in modern design (with ceiling spotlights, radiator with a smooth front panel, glass blocks, etc.). Area apartment is 42m² with windows oriented to the east, south and west. The apartment has a spacious terrace (38m²), which offers views of the greenery and the Prague Castle, Strahov Monastery and Petrin lookout tower.

In the immediate vicinity of the house is all civic amenities, tram and bus stop within five minutes, travel time on the subway 10 minutes. In walking distance is a swimming pool Petynka, Brevnov Monastery, Ladronka, Petrin and Strahov. Optimal possibilities for sports, walking and relaxation.

The layout of the apartment is suitable for couples or individuals. Parking in front of the house. UPC Internet. Please no pets. Ready to move in September.

If you are interested in a tour please send a request via the contact form.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
42 m²
cena:
12.400 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
6
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více