Prodej domu 270 m² bez realitky

Zlatá, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme Vám ke koupi nízkoenergetickou novostavbu rodinného domu s vypočtenou měrnou roční spotřebou energie 44 kWh/m2, rok, zařazenou do energetické třídy budovy A (vypočtená měrná spotřeba energie na vytápění 26,76 kWh.m-2), půdorysných rozměrů 10,28 x 11,08 metru s plnohodnotnými stropy v 2 NP., výšky 8,00 m s přistavenou garáží půdorysných rozměrů 6,94 x...
Nabízíme Vám ke koupi nízkoenergetickou novostavbu rodinného domu s vypočtenou měrnou roční spotřebou energie 44 kWh/m2, rok, zařazenou do energetické třídy budovy A (vypočtená měrná spotřeba energie na vytápění 26,76 kWh.m-2), půdorysných rozměrů 10,28 x 11,08 metru s plnohodnotnými stropy v 2 NP., výšky 8,00 m s přistavenou garáží půdorysných rozměrů 6,94 x 7,44 metru. Dům je nepodsklepený o dvou nadzemních podlažích se stanovou střechou sklonem 26°. Okna dřevěná EURO IV88 s izolačními trojskly, Uw= 0,69. Kanalizace a voda napojena na veřejné rozvody. Vytápění elektrické s přímotopnými otopnými tělesy v kombinaci s řízeným větráním. Úprava vzduchu probíhá ve větrací jednotce ATREA. Příprava na instalaci elektrického zásobníku pro ohřev TUV a napojením na solární kolektory. Obklady, dlažba Villeroy & Boch, datové a EZS rozvody. Přízemí tvoří zádveří, chodba, prádelna se sprchovým koutem, WC, šatna, pokoj, kuchyň s jídelnou, spíž, obývací pokoj, garáž. 2 NP. – chodba, koupelna s WC, relaxační místnost, 2x pokoj se společnou šatnou, ložnice se šatnou, půda. Přístup k novostavbě je zajištěn z nově vybudované místní komunikace. Dům před dokončením, zbývá – interiérové dveře, topení, ohřev TUV, schodiště.
Výměra rovinatého pravidelného pozemku se vzrostlými stromy a výhledem na zeleň a malý regulovaný potůček je 1.036 m2, les 10 minut pěšky.
Dům se nachází v k.ú. Zlatá, okr. Praha - východ v okrajové části nové zástavby obce. Kompletní občanská vybavenost v nedalekém Městysi Škvorci vzdáleném 1,8 km. Doprava je zajištěna autobusovou linkou nebo vlakem z Úval (20 minut na Masarykovo nádraží) či z Prahy-Uhříněvsi (20 minut na Praha hl.n.). Vzdálenost Praha-Uhříněves 10 km, Říčany 6 km, Úvaly 5 km.
Uvedená cena k jednání + převzetí splátky jistiny úvěru.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+kk
plocha:
270 m²
cena:
1.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více