Prodej domu 140 m² bez realitky

Měcholupy - Velká Černoc, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím chalupu-dům ve Velké Černoci (západně od Prahy), 30 min do Kladna, 40 min od Prahy po Karlovarce a následně dálnici. Je to na hranici Středočeského (Rakovnicko) a Ústeckého kraje (Žatecko). Je z velké části zrekonstruována - izolace, podlahy, štuky, elektřina, voda, nová střecha včetně krovů, venkovní omítka atd. Průtokový el. ohřívač, jímka, napojena na...
Nabízím chalupu-dům ve Velké Černoci (západně od Prahy), 30 min do Kladna, 40 min od Prahy po Karlovarce a následně dálnici. Je to na hranici Středočeského (Rakovnicko) a Ústeckého kraje (Žatecko). Je z velké části zrekonstruována - izolace, podlahy, štuky, elektřina, voda, nová střecha včetně krovů, venkovní omítka atd. Průtokový el. ohřívač, jímka, napojena na obecní vodovod, krb s krbovou vložkou s výměníkem (napojení na radiátory), elektrický kotel, elektřina 220 a 380 V. Možnost půdní vestavby. Jsou zde 2 větší místnosti: obývací pokoj s jídelním a kuchyňským koutem, ložnice, chodba a koupelna s WC. Ze zápraží se jde do 3. místnosti (momentálně používána jako technická místnost, plánovali jsme ji z chodby propojit a udělat pokojíček). Na chalupu navazuje malá stodůlka. 2 sklepy (menší je přístupný z koupelny a druhý ze dvorku - plánovali jsme zde vybudovat pivnici pro návštěvy. Dvorek ve tvaru L je zatravený - okrasné keře a stromy.
50 m od chalupy máme další pozemek (řešíme odkoupení druhé ideální poloviny od Pozemkového fondu ČR, chýlí se ke zdárnému konci): zahrádka se zeleninou, kůlna na dříví, přístřešek na auto, trávník s okrasnými stromky. Využíváme celý pozemek a z druhé půlky platíme 105 Kč ročně nájem. (Možnost parkování je i ve stodůlce, vedle chalupy v uličce nebo na velkém prostranství u bytovky nebo na dvorku.) Pokud o tento pozemek nebudete mít zájem, není problém. Máme dobré sousedy. Nad hospůdkou je sál, kde se zhruba každé 2 měsíce konají zábavy, dále se pořádají akce jako pálení čarodějnic, dětský den, stavění májky atd. Hospůdka, obchod otevřený i o víkendu. Ráj po houbaře a borůvkáře, rybolov. 107 m2 zahrada, 227 m2 zastavěná plocha a nádvoří + navíc 342 m2 ostatní plocha. Rád pošlu emailem více fotografií.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+kk
plocha:
140 m²
cena:
1.600.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více