Prodej bytu 3+kk, 80 m² bez realitky

Mikulova, Praha - Chodov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dovolujeme si Vám nabídnout velice hezký, světlý a prostorný byt orientovaný na jih a západ velikosti 3+kk o podlahové ploše 80,3 m2 s balkónem 6,4m2, který se nachází v 5.NP novostavby z roku 2007. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je moderně vybavená kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (všechny spotřebiče Electrolux) vyrobená na zakázku, jídelní stůl...
Dovolujeme si Vám nabídnout velice hezký, světlý a prostorný byt orientovaný na jih a západ velikosti 3+kk o podlahové ploše 80,3 m2 s balkónem 6,4m2, který se nachází v 5.NP novostavby z roku 2007. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je moderně vybavená kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (všechny spotřebiče Electrolux) vyrobená na zakázku, jídelní stůl s židlemi, obývací stěna, sedačka, 2 křesla a konferenční stolek. V ložnici je vestavěná skřín, včetně dvou nočních stolků. V chodbě velká věstavěná skříň a také předsíňová stěna s botníkem. Bezpečnostní vstupní dveře zn. NEXT. K bytu náleží garážový box (samostatně vyzděná garáž s vraty) v 2.NP a také vyzděný sklep o ploše 4m2 ve stejném podlaží. Dům má ve společných prostorech kočarkárnu, kolárnu a sušárnu.
Metro C Opatov 500m, autobusová zastávka 150m (17min. bus spojení na Smíchovské nádraží), ZŠ 100m, v okolí několik MŠ a také potravin, pošta 300m.
zobrazit celý popis
We offer a very nice, bright and spacious apartment facing south and west of size 3 + kk with a floor area of ​​80.3 m2 with balcony 6.4 m2, located in 5.NP (above-ground floor) new building from 2007. Living room with kitchenette, which is modernly equipped kitchen with build-in appliances (all appliances Electrolux), made to order, dining table with chairs, a living wall, sofa, 2 armchairs...
We offer a very nice, bright and spacious apartment facing south and west of size 3 + kk with a floor area of ​​80.3 m2 with balcony 6.4 m2, located in 5.NP (above-ground floor) new building from 2007. Living room with kitchenette, which is modernly equipped kitchen with build-in appliances (all appliances Electrolux), made to order, dining table with chairs, a living wall, sofa, 2 armchairs and coffee table. The bedroom has a built-in wardrobe, including two night tables. In the corridor a large built-in wardrobe and atrial wall with shoe cabinet. Security entrance door NEXT. The apartment has a garage box (separately brick built of garage door) in 2.NP and brick-lined cellar with an area of ​​four 4 m2 in the same floor. The house has a pram in the common areas, bike and drying room. The place has all amenities - subway C Opatov 500m, bus stop 150m (17 minutes to Smichovske nadrazi), school 100m, in the vicinity of several kindergartens and food stores, post office 300m.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
80 m²
cena:
4.499.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
5
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více