Prodej domu 4+kk bez realitky

lišičky, Lišice, Královéhradecký kraj

1.200.000 Kč

Popis

Rodinný dům na venkově, na rozmezí Královéhradeckého a Středočeského kraje, v obci Lišičky nedaleko Chlumce nad Cidlinou. Rozloha pozemku 1600 m2 Vám umožňuje nejenom klidně a nerušeně bydlet, ale zaručuje také dostatečný prostor pro Vaše domácí mazlíčky, prostor pro založení květinového záhonu, pěstování vlastní zeleniny a založení vlastního sadu.

Užitná plocha zahrnuje 4 plnohodnotné místnosti včetně kuchyně s jídelnou, koupelnu, WC, sklad potravin. Dále pak verandu a předsíň, které oddělují obytnou část od přímého vstupu ze dvora. Součástí užitné plochy jsou dále hospodářské místnosti vhodné pro vybudování vlastní kutilské dílny, prostorná stodola a samostatné hospodářské stavení.

Rodinný dům je vytápěn plynovými závěsnými topidly, má vlastní studnu a vlastní septik. Dům je vystavěn z cihel a opuky.

Z klidné obce Lišičky je dobrá dostupnost autobusem do okolních větších měst jako je Chlumec nad Cidlinou (cca 5 km), Nový Bydžov (cca 8 km), Městec Králové (cca 8 km).

Toto vše je jenom pár věcí, které dělají z této nemovitosti ten vhodný domov pro Vaši rodinu. Oceněn jenom na 1 200 000,- Kč.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 154821
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 4+kk
Plocha 1.600 m²
Cena: 1.200.000 Kč Chci hypotéku
Město: Lišice
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Nevybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

9 197

Aktivních inzerátů
bez provize

14 786

Realizovaných obchodů
tento rok

720 507 245 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+kk bez realitky

1.200.000 Kč