Prodej domu 157 m² bez realitky

K Pegasu, Moravany u Brna, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

07-34 Dvoupodlažní rodinný dům Nabízíme prodej hrubé stavby dvoupodlažního rodinného domu 5+1 o užitná ploše 157 m2. Dům má cihelné zděné konstrukce a šikmé, pultové střechy kryté keramickou skládanou krytinou. Orientace obytných místností je převážně ve směru sever - jih. Dům využívá svažitosti terénu k jihu pro zvýšení světlé výšky hlavní obytné...
07-34 Dvoupodlažní rodinný dům Nabízíme prodej hrubé stavby dvoupodlažního rodinného domu 5+1 o užitná ploše 157 m2. Dům má cihelné zděné konstrukce a šikmé, pultové střechy kryté keramickou skládanou krytinou. Orientace obytných místností je převážně ve směru sever - jih. Dům využívá svažitosti terénu k jihu pro zvýšení světlé výšky hlavní obytné místnosti – obývacího pokoje k proslunění a otevření domu směrem do zahrady.
Společenská část domu v přízemí obsahuje vstup s přiléhajícím wc a technickou místností, obývací pokoj a kuchyni s jídelním koutem v prosklené rohové stěně s výstupem do zahrady. Klidová část domu je v 1. patře a tvoří ji z chodby přístupné ložnice (3), pracovna, šatna a koupelna s wc a bidetem. Součástí domu je i velká terasa navazující na obývací pokoj a také přilehlý vlastní pozemek pro RD 07-93 o výměře 369 m2 s možností rozšířit až na 419 m2. Celková. V případě zájmu je možno dům dokončit bez interiéru za cenu 4,390.000,- Kč nebo i na klíč za cenu 5,290.000,- Kč.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+kk
plocha:
157 m²
cena:
3.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více