Prodej bytu 2+1, 60 m² bez realitky

Dobětice, Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám byt 2+1 v Poláčkově ul na Doběticích v UL. V původním stavu, dům nezateplen. Velký balkon, cca 2,5 m nad úrovní terénu. Z druhé strany malý pokoj (na foto vymalován modře) s malými okny částečně pod úrovní terénu (dům je ve svahu). Výhodné pro osoby s nižší pohyblivostí, možnost zajetí s invalidním vozíkem. Prostorná předsíň a kuchyně. Byt má...
Prodám byt 2+1 v Poláčkově ul na Doběticích v UL. V původním stavu, dům nezateplen. Velký balkon, cca 2,5 m nad úrovní terénu. Z druhé strany malý pokoj (na foto vymalován modře) s malými okny částečně pod úrovní terénu (dům je ve svahu). Výhodné pro osoby s nižší pohyblivostí, možnost zajetí s invalidním vozíkem. Prostorná předsíň a kuchyně. Byt má samostatnou komoru, cca 3m2. Parkování velmi blízko. Nabízím prohlídku dle dohody kdykoli, kromě termínu od 8 do 18. září z důvodu dovolené.
Vaše otázky zodpovím e-mailem.
zobrazit celý popis
For sell the flat 2+1, 60 m2, in Polackova street, Dobetice, Usti nad Labem. Formal state, block of flats was not insolated. Big balcony, about 2.5m above terrein. The opposit site small room with small windows partly under terrein. The block of flats is in steephill. Suitable for disabled people. Small chamber, about 3m2. Near parking. Time of inspection after you. Information per E-mail.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
60 m²
cena:
459.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více